باربری عباس آباد
باربری هروی
مهر 14, 1397
باربری عباس آباد
باربری پیروزی
مهر 14, 1397
نمایش همه

اتوبار افسریه

باربری عباس آباد

در جهت پیش برد باربری در سطح مناطق کلانشهر تهران ،شعبه اتوبار افسریه به سبب اسباب کشی آسان و با امنیت بالا  افتتحاح گردید.تا همشهریان عزیز منطقه  15 شهرداری تهران از این امکان برخوردار گردند برای جابه جایی اثاثیه منزل با همکاران ما در اتوبار پیروزی در ارتباط باشند .

 

برتری اتوبار افسریه به سایر باربری ها

  • استفاده از نیروهای دوره دیده با توان جسمانی یالا ،برای حمل وسایل سنگین مانند یخچال ،مبلمان،کمدو…وکارگران ماهر چناچه به بسته بندی اسباب نیاز باشد به بهترین شکل صورت گیرد.
  • رانندگان زبده اتوبار افسریه با آشنایی و اشراف کامل به منطقه افسریه جابه جایی را در سریعترین زمان ممکن فراهم می سازند.
  • کارشناسان و مشاوران مجموعه اتوبار پیروزی با وقت شناسی در کوتاهترین زمان سرویس  متناسب با درخواستان را ارائه می دهند.

باربری شهر ری

 

اصول اسباب کشی حرفه ای با اتوبار افسریه

  • اگر چه اسباب کشی و نقل مکان به محل جدید می تواند استرس زا باشد. اما با تهیه لیستی از وسایل موجود و یک برنامه ریزی و زمان بندی می تواند استرس را از بین برد.
  • یکی از راه های کاهش وسایل اسباب کشی ،اگر از وسایلی دوتا دارید می توانید یکی از انها را حذف کنید .یا اگر وسایل سالم و خوبی دارید به فروش برسانیم تا در نهایت به آنچه که واقعا نیاز دارید برسید .
  • برروی کارتن های اسباب کشی اسم اشیا و محتویات داخل کارتن را بنویسید.
  • نیروی کاری که حضور دارندهر کدام را مسئول قسمتی از اثاثیه قرار دهید تا زمان را از دست ندهید .

 

اتوبار داوودیه

خدمات اتوبار افسریه

از انجایی که در نقاط مختلف تهران مورد لطف و محبت ساکنان قرار گرفتیم. احساس نیاز به باربری در شرق تهران به وجود آمد و همچنین نیاز برخی افراد در نیمه شب به ماشین باربری یا کارگر ما را بر آن داشت تادر اتوبار افسریه به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان باشیم .

مطالعه کنید
اتوبار و باربری نوبنیاد

کلمه بیمه یک امنیت و راحتی خیالی با خود به همراه می آورد ،درصورتی که خسارتی پیش آید بیمه آن را به صورت کامل به مشریان پرداخت می نماید.

با از بین بردن این باور غلط که اسباب کشی کاری سخت و طاقت فرساست .کار حمل و نقل وسایلتان با اطمینان خاطر  به ما بسپارید با تجربه اسباب کشی  اتوبار افسریه به کاری راحت و دلپذیر مبدل شده .

 

اتوبار افسریه

شماره تماس باربری افسریه

021-33100434           021-33100261          0912-4082241