باربری عباس آباد
باربری بهشتی
خرداد 25, 1398
باربری عباس آباد
باربری مطهری
خرداد 25, 1398
نمایش همه

اتوبار بهشتی

باربری عباس آباد

اسباب کشی منزل یا محل کار می تواند یک کار طاقت فرسا و سخت برای همه افراد باشد. برای آسان تر شدن این امر می توانید از اتویار یا باربری کمک بگیرید. بهترین حالت استفاده از شرکت ها باربری که در مکانی شما قصد جا به جایی را دارید می باشند. برای ساکنین و اهالی محله بهشتی بهترین و در دسترس ترین اتوبار بهشتی می باشد. که دارای امکانات لازم و به روز نیز می باشد و دیگر جای نگرانی برای  اسباب کشی باقی نمی ماند.

اتوبار بهشتی

ویژگی ها اتوبار بهشتی

ماشین باربری

لازمه یک اسباب کشی حرفه ای و درست ماشین باربری مجهز و مدرن می باشد. ماشین ها به روز با امکانات و تجهیزات مورد نیاز مانند پتو ،نایلون حبابدار کارتن ها محکم و چسب ها قوی برای اسباب کشی ایمن در اختیار دارند.

حمل وسایل سنگین

در صورتی که نمی خواهید دچار درد ناحیه کمر شوید حمل وسایل سنگین مانند یخچال ،تردمیل ،کتابخانه ،مبل و…. را به نیروها ماهر و توانمند اتوبار بهشتی بسپارید. چرا که جا به جایی و حمل وسایل سنگین به صورت نادرست می تواند به وضعیت جسمانی شما آسیب بزند.

بسته بندی لوازم منزل

این مجموعه با بکارگیری به روز ترین تکنیک ها با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات بسته بندی مانند کارتن مقاوم 5 لایه انواع فوم و سلفون، برچسب برای الصاق روی کارتن، کاور ها مخصوص لباس تمامی این تجهیزات برای اینکه اسباب کشی بدون کوچکترین خسارت به سرانجام برسد. تمامی وسایل شکستنی با روش ها صحیح بسته بندی می شوند تا خسارت و آسیبی به هیچ کدام از لوازم وارد نشود.

مطالعه کنید
اتوبار شهرک غرب
در آخر

در صورتی که قصد جا به جایی از محله بهشتی به سایر نقاط شهر یا شهرستان دیگر دارید انتخاب اتوبار بهشتی از زیرمجموعه اتوبار پیروزی بسیار هوشمندانه و کاربردی می باشد.

 

اتوبار بهشتی

تماس با ما

در صورتی که به باربری نیاز داشتید فقط کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت شما را در امر اسباب کشی یاری رسانیم.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

خدمات شبانه روزی اتوبار بهشتی

اتوبار پیروزی در تمامی شعبات خود به صورت تمام وقت در سراسر شبانه روز فعالیت می کند تا در هر ساعتی از شبانه روز
نیاز به اتوبار و باربری داشتید پرسنل این مجموعه پاسخگوی شما عزیزان می باشند.