باربری عباس آباد
باربری آراج
خرداد 12, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار آجودانیه
خرداد 12, 1397
نمایش همه

اتوبار جماران

باربری عباس آباد

اگر در محدوده جماران سکونت دارید و قصد جا به جایی دارید اتوبار جماران با کادری حرفه ای و با رعایت اصول ایمنی این کار را برای شما انجام می دهد.

خدمات شبانه روزی اتوبار جماران

اتوبار پیروزی به صورت شبانه روز در تمام شعب باربری خود فعالیت می کند و در هر ساعتی که تماس بگیرید و تقاضای کارگر و یا ماشین حمل بار داشته باشید پرسنل این مجموعه پاسخگوی نیاز شما خواهند بود.

اتوبار جماران

جماران

جماران یکی از محله های شمال شهر تهران می باشد که در منطقه 1 شهرداری تهران قرار دارد. این منطقه در رشته کوه های البرز واقع شده است.

در خصوص نام جماران چندین گفته متفاوت وجود دارد ، برخی معتقدند که در این روستا مار فراوان وجود داشته و به مین دلیل نام ” جمع ماران ” را به آن اختصاص داده اند و برخی هم معتقدند جمر و کمر
که به سنگ است چون سنگ های بزرگی از این مکان بدست می آوردند و آن را جماران به معنی به دست آوردن جمر می نامیدند.

خدمات باربری

ماشین های حمل بار مجهز بوده و تمام نیاز های شما را برطرف می کنند و متناسب با آنچه که می خواهید جا به جا کنید ماشین ارسال می شود.
کارگران این مجموعه از نیروی بدنی بالایی برخوردار بوده و به راحتی اسباب سنگین شما را بدون آن که خراشی به آن ها وارد شود جا به جا می کنند مانند پیانو ، گاو صندوق و …
تمامی اثاثیه را از منزل کنونی شما برداشته و بار گیری کرده و در مقصد مورد نظر در جای مناسب خود قرار می دهند تا شما کمتر به زحمت بیافتید.

مطالعه کنید
باربری صادقیه
تماس با ما

در هر لحظه و هر مکانی که بودید فقط کافیست تلفن خود را برداشته و شماره های ما را بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن و در اسرع وقت در آدرس مد نظر شما حضور داشته باشیم.

33100434        33100261          09124082241