باربری عباس آباد
اتوبار و باربری حسن آباد
تیر 26, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار و باربری شریعتی
تیر 26, 1397
نمایش همه

اتوبار و باربری داوودیه

باربری عباس آباد

حمل و نقل اسباب خود را به ما بسپارید ، همکاران با تجربه ما در اتوبار داوودیه با بهترین امکانات و روش های روز دنیا جا به جایی های بزرگ و کوچک شما را انجام می دهند.

شاید اسباب کشی در نظر شما کار سخت و دشواری باشد اما وقتی کار را به کاردانش بسپارید ، اسباب کشی به بهترین نحو ممکن انجام می شود و نگرانی هایتان برطرف خواهد شد.

اتوبار داوودیه و خدمات آن

اگر می خواهید بدانید که در هنگام اسباب کشی به چه خدماتی ممکن است نیاز پیدا کنید و چه خدماتی را برای شما در نظر گرفته ایم را به اختصار شرح می دهیم.

اولین مرحله اسباب کشی بسته بندی است که بسیاری از مشتریان و مراجعین تقاضا دارند که این امر توسط همکاران ما در اتوبار پیروزی انجام شود و کارگران اسباب کوچک که قابل بسته بندی با کارتن باشد را داخل کارتن های ضخیم جای می دهند.

اسباب بزرگ را به وسیله بابل رپ ( پلاستیک حباب دار ) و ضربه گیر پیچیده می شود تا امنیت آنها تامین شود و در حین جا به جایی دچار آسیب نشوند.

اتوبار داوودیه

حمل اسباب سنگین در باربری داوودیه از جمله خدماتی است که به پشتوانه کارگران نیرومند و با تجربه ارائه می دهیم تا دغدغه های شما را کاهش دهیم.

اسباب سنگینی مانند : گاو صندوق ، پیانو ، یخچال ساید ، ماشین لباسشوئی ، ماشین ظرف شوئی و … به سادگی و در امنیت کامل حمل می شوند .

باربری دولت آباد

ماشین باربری

یکی از مهم ترین عوامل در اسباب کشی ماشین های باربری است که مجهز باشند و بتوانند اسباب را سالم به مقصد برسانند.

مطالعه کنید
اتوبار گلبرگ

ماشین های اتوبار داوودیه مسقف بوده و دیگر نگران باران های بهاری و باد و طوفان های پاییزی نباشید که وسایل با ارزش شما را دچار آسیب کند چون اسباب در محفظه ای قرار می گیرد که از تمام جهات بسته است .

اتوبار داوودیه

بیمه نامه

بیمه نامه باربری این امکان را به شما می دهد که در صورت وقوع هر گونه اتفاق غیر قابل پیش بینی که منجر به خسارت دیدگی اسباب و اثاثیه شود ، هزینه را به صورت کامل پرداخت می کند.

البته موضوع مهمی که قابل ذکر است این است که در طی سالهای طولانی که در این عرصه فعالیت داشته ایم شاهد این دست اتفاقات نبوده ایم و بیمه نامه باربری فقط برای ایمنی کار است.