باربری عباس آباد
باربری شهر ری
اردیبهشت 13, 1399
باربری عباس آباد
باربری عبدل آباد
اردیبهشت 13, 1399
نمایش همه

اتوبار شهرری

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی در منطقه 20 شهرداری تهران و محدوده شهرری شعبه ای افتتاح کرده است تحت عنوان اتوبار شهرری که دسترسی را برای ساکنین این محدوده آسان تر کند و در بازه زمانی کوتاهی
همکاران ما در کنار شما خواهند بود تا اسباب کشی را انجام دهند.

اتوبار شهرری بیمه نامه صادر می کند ؟

اتوبار پیروزی تمام شرایط حمل و نقل و خدماتی که ارائه می دهد به صورت یکسان در شعبات وجود دارد تا تمام همشهریان عزیزمان در سراسر تهران آسوده خاطر اسباب کشی کنند.

بیمه نامه یک امر واجب است که تمامی اتوبار و باربری های در حال فعالیت در سراسر کشور باید آن را انجام دهند.

الزام صدور بیمه نامه را برای شما شرح می دهیم : اسباب کشی امری است که ممکن است مشکلاتی را در پیش رو داشته باشد و برای جلوگیری از هر گونه ضرر و زیانی
به اموال شما عزیزان باید قبل از شروع حمل بار بیمه نامه صادر شود و تا انتهای کار رسمیت داشته باشد و همراه شما باشد.

اگر در حین جا به جایی اسباب توسط کارگران باربری شهرری و یا حمل اثاثیه از مبدا تا مقصد حادثه ای اتفاق بیافتد که منجر به خسارت به وسایل ارزشمند شما عزیزان شود را بیمه به صورت کامل خسارت پیش آمده را جبران می کند.

البته موضوع دیگری که باید بیان شود رزومه ای است که اتوبار پیروزی طی سالهای طولانی به دست آورده و در تمام مدت فعالیت خود دچار حادثه ای نشده و خسارتی هم به بار نشسته است.

اتوبار شهرری

خدمات اجرایی باربری شهر ری

اسباب کشی بی درد سر و راحتی را با کارگران آموزش دیده این موسسه تجربه خواهید کرد ، کارگرانی که دوره های آموزشی را گذرانده اند تا خدمات را به بهترین شکل ممکن و بدون اشتباه انجام دهند .

مطالعه کنید
اتوبار بهشتی

کارگران علاوه بر جا به جایی اسباب ، دوره های لازم برای بسته بندی اثاثیه را نیز گذرانده اند و افرادی که در بسته بندی اولیه اثاثیه برای اسباب کشی دچار مشکل شده اند ، می توانند از
پرسنل اتوبار شهرری یاری بگیرند تا در زمان کوتاهی انجام شود.

بعد از پرسنل مهم ترین موضوعی که در حمل و نقل وجود دارد ماشینی است که با آن حمل بار را انجام می دهید ، ماشین هایی که بار ارسالی شما را جا به جا می کنند در انواع مختلف ( نیسان ، وانت ، خاور و … )
می باشند که تمامی ماشین ها مسقف هستند تا به راحتی در تمام فصول حمل و نقل بین شهری و داخل شهری را انجام دهند و نگرانی از بابت باد و طوفان های جاده نداشته باشید.

تماس با ما

چنانچه به باربری نیاز داشتید با ما تماس بگیرید.
اتوبار پیروزی در تمام شعبات به صورت شبانه روزی فعالیت می کند و در هر ساعتی که تماس بگیرید همکاران ما پاسخگوی شما خواهند بود.

33100434              33100261                 09124082241