باربری عباس آباد
اتوبار و باربری حسین آباد
تیر 19, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار و باربری ضرابخانه
تیر 19, 1397
نمایش همه

اتوبار و باربری مبارک آباد

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی سعی دارد تا خدمات اتوبار و باربری را در سراسر تهران با افتتاح شعب انجام دهد و اتوبار مبارک آباد یکی از شعبات فعال منطقه 4 شهرداری تهران است که
زیر نظر مدیریت اتوبار پیروزی به شما هموطنان عزیز خدمات ارائه می دهد.

بیمه جزء خدمات اتوبار مبارک آباد می باشد؟

بیمه یکی از خدمات ضروری و واجب در امور حمل و نقل و باربری است که تمام همکاران در این صنف باید آن را جدی بگیرند و جامه عمل به آن بپوشانند. در همین جا علت مهم بودن بیمه را برای شما عزیزان ذکر می کنم.

حمل و نقل های بین شهری و درون شهری ، به دلیل طی کردن مسافت های کوتاه و طولانی ممکن است اتفاقات پیش بینی نشده ای را تجربه کنند و اگر در این بین ، حادثه ای رخ دهد و منجر به
خسارت به بار ارسالی شود این بیمه نامه باربری است که به کمک باربری و مشتریان آن باربری می آید و خسارت پیش آمده را با پرداخت کامل خسارت یاری می کند.

الزام بیمه نامه دلیل بر قطعیت رخ دادن حادثه و خسارت نیست بلکه تضمینی بر سلامت بار است و اگر خسارتی هم به وجود بیاید با بیمه جبران خواهد شد.

اتوبار مبارک آباد

در اسباب کشی چه خدماتی نیاز است؟

تمام مواردی که ممکن است در اسباب کشی بی درد سر به آن نیاز پیدا کنید را در نظر گرفته ایم تا در حین اسباب کشی دچار مشکل نشوید.

اگر از بسته بندی اسباب خود عاجز هستید آن را به کارگران اتوبار مبارک آباد بسپارید تا تمام وسایل را در روزنامه و بابل رپ پیچیده و در کارتن های ضخیم بسته کنند.

مطالعه کنید
باربری ظفر

کارگران از قدرت بدنی بالایی برخوردار هستند و به راحتی اسباب سنگین و با ارزش شما را حمل می کنند و به صورت اصولی در ماشین چیده می شود تا در طول مسیر دچار آسیبی نشوند.

رانندگانی که بر روی ماشین های باربری کار می کنند از رزومه و تجربه خوبی برخوردار هستند و می توانند ضمانتی بر سلامت بار ارسالی شما باشند.

ماشین های باربری در انواع مختلف ( خاور ، کامیون ، نیسان ، وانت و … ) به صورت مسقف می باشند تا در طول مسیر اگر باد و بارانی شروع شد ، گزندی به اثاثیه وارد نشود.

خدمات شبانه روزی سراسر تهران

اتوبار پیروزی در سراسر تهران به صورت شبانه روزی فعالیت می کند که اتوبار مبارک آباد یکی از آنهاست ، تلاش در این راستا داریم تا در هر لحظه همشهریان عزیز نیاز به
باربری و اتوبار داشتند بدون هیچ مشکلی جا به جایی خود را انجام دهند و نگرانی از بابت یافتن باربری مطمئن با کارگرانی ورزیده را نداشته باشند.

در هر ساعتی از شبانه روز که قصد جا به جایی و یا نقل مکان به شهر و یا منطقه دیگری را داشتید فقط کافیست با شماره های ما تماس حاصل فرمایید تا پرسنل مجرب اتوبار پیروزی پاسخگوی نیاز های شما باشند.