باربری عباس آباد
اتوبار فرمانیه
خرداد 22, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار قیطریه
خرداد 22, 1397
نمایش همه

اتوبار چیذر

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی در سراسر تهران از جمله منطقه 1 شهرداری تهران و در محدوده چیذر ، شعبه اتوبار چیذر را راه اندازی کرده است تا
دسترسی به باربری را برای مشتریان این ناحیه آسان کند.

نزدیک بودن باربری به محل سکونت این حسن را دارد که با اولین تماس کارگران به همراه ماشین جلوی درب منزل آماده شروع کار هستند.

خدمات شبانه روزی اتوبار چیذر

اتوبار پیروزی در تمام شعبات به صورت شبانه روزی فعالیت می کند تا در هر ساعتی که نیاز به اتوبار داشتید بتوانیم در خدمتتان باشیم.

کارایی بیمه نامه چیست ؟

بیمه نامه احساس امنیت برای سالم رسیدن اسباب به مقصد را می دهد . اگر در طول مسیر حادثه ای رخ دهد و آسیبی به اسباب و اثاثیه شما وارد شود بیمه تمام خسارت وارده را پرداخت می کند.

در این چند دهه فعالیت تا به حال اتفاقات این چنینی رخ نداده است که نیاز به استفاده از بیمه باشد اما بیمه جزئی از کار و خدمات ما به حساب می آید تا اطمینان بیشتری از جا به جایی خود داشته باشید.

خدمات باربری چیذر

در اکثر مواقع مراجعین اثاثیه را بسته بندی می کنند و کارگران آن را حمل می کنند اما بعضی اوقات ممکن است که مراجعه کننده تقاضای بسته بندی داشته باشد و باید پاسخ بدهیم
که تیم ما دوره های آموزشی را کامل گذرانده اند و اسباب شما را با کارتن های ضخیم و بابل رپ بسته بندی می کنند تا از آسیب دیدگی آن ها جلوگیری کنند.

چیدمان درست در ماشین یکی از شروط سالم ماندن وسایل است که به درستی این کار را انجام می دهیم.

مطالعه کنید
باربری پونک

ماشین های باربری مسقف بوده و اثاثیه شما را از هر باد و بارانی در امان خواهد بود پس نگرانی از بابت سردی هوا ، بارندگی ها ، گرد و خاک نداشته باشید.

کارگران قدرتمند این مجموعه به راحتی و طبق اصول وسایل سنگین را حمل می کنند اسباب مانند گاو صندوق ، پیانو و …