باربری خیابان هویزه
اتوبار زینبیه
مهر 14, 1397
باربری خیابان هویزه
اتوبار ازگل
مهر 14, 1397
نمایش همه

اتوبار 17شهریور

باربری خیابان هویزه

اتوبار پیروزی با 20 سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل یا ادارات و اسباب کشی شهری و برون شهری با کادری مجرب و خوش اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. چنانچه شما شهروند عزیز قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این حوزه ندارید و یا اینکه می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید. و یا بنابر هر دلیل دیگری احتیاج به خدمات حمل و نقل در محدوده 17 شهریور دارید، اتوبار 17شهریور با بهترین و مجهزتیرن خودروهای حمل و نقل آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

اتوبار 17 شهریور

خدمات اتوبار 17 شهریور

این خدمات شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی و همچنین دیگر لوازم مانند: مبلمان و ماشین لباس شویی ودیگر لوازم است . استفاده از جعبه های کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از صدمه وارد شدن به وسایل خواهد شد. دقت در حین بسته بندی موجب سهولت در جابه جایی و در اسباب کشی منزل می شود. امکان ارسال و حمل وسایل سنگین مانند: یخچال، گاو صندق مبلمان و… بدون هیچگونه خط خوردگی و آسیبی به تمامی نقاط کشور توسط رانندگان ماهر انجام می گردد.

اتوبار 17 شهریور

حمل و نقل در  اتوبار 17 شهریور

اتوبار 17 شهریور با کادری مجرب و ماهر در خدمت شما می باشد و شما را در جابه جایی و بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل یاری می رساند. ارسال به موقع و در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای مختصص در زمینه اسباب کشی از ویژگی های ما می باشد. با اشاره به این نکته که تمامی ماشین ها ی حمل بار، وانت بارها و نیسان ها دارای طرح ترافیک دائمی می باشند. دقت و سرعت و اطمینان از مهم ترین اهداف در باربری پیروزی می باشد.

اتوبار 17شهریور

 

شماره تماس اتوبار 17شهریور

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

اتوبار پیروزی بصورت شبانه روزی آماده ارائه حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای میباشد.