اتوبار زینبیه
مهر 14, 1397
اتوبار ازگل
مهر 14, 1397
نمایش همه

اتوبار 17شهریور

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی با 20 سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل یا ادارات و اسباب کشی شهری و برون شهری با کادری مجرب و خوش اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. چنانچه شما شهروند عزیز قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این حوزه ندارید و یا اینکه می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید. و یا بنابر هر دلیل دیگری احتیاج به خدمات حمل و نقل در محدوده 17 شهریور دارید، اتوبار 17شهریور با بهترین و مجهزتیرن خودروهای حمل و نقل آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

اتوبار 17 شهریور

خدمات اتوبار 17 شهریور

این خدمات شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی و همچنین دیگر لوازم مانند: مبلمان و ماشین لباس شویی ودیگر لوازم است . استفاده از جعبه های کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از صدمه وارد شدن به وسایل خواهد شد. دقت در حین بسته بندی موجب سهولت در جابه جایی و در اسباب کشی منزل می شود. امکان ارسال و حمل وسایل سنگین مانند: یخچال، گاو صندق مبلمان و… بدون هیچگونه خط خوردگی و آسیبی به تمامی نقاط کشور توسط رانندگان ماهر انجام می گردد.

اتوبار 17 شهریور

حمل و نقل در  اتوبار 17 شهریور

اتوبار 17 شهریور با کادری مجرب و ماهر در خدمت شما می باشد و شما را در جابه جایی و بسته بندی اثاثیه منزل و شرکت ها به صورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل یاری می رساند. ارسال به موقع و در کوتاه ترین زمان ممکن نیروهای مختصص در زمینه اسباب کشی از ویژگی های ما می باشد. با اشاره به این نکته که تمامی ماشین ها ی حمل بار، وانت بارها و نیسان ها دارای طرح ترافیک دائمی می باشند. دقت و سرعت و اطمینان از مهم ترین اهداف در باربری پیروزی می باشد.

مطالعه کنید
اتوبار امیرآباد

اتوبار 17شهریور

 

شماره تماس اتوبار 17شهریور

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

اتوبار پیروزی بصورت شبانه روزی آماده ارائه حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای میباشد.