باربری عباس آباد
اتوبار مشیریه
خرداد 1, 1399
باربری عباس آباد
اتوبار تهرانپارس
خرداد 1, 1399
نمایش همه

باربری تهرانپارس

باربری عباس آباد

اگر اسباب کشی خود را به اتوبار غیرحرفه ای بسپارید ، علاوه بر ایجاد خستگی زیاد باید منتظر صدمه دیدن وسایل خود نیز باشید.

باربری تهرانپارس یکی از شعب اتوبار پیروزی با دارا بودن نیروهای ماهر و حرفه ای اعتماد شما را جلب خواهد نمود و در اسباب کشی های بعدی هم با این مجموعه تماس خواهید گرفت.

آیا باربری تهرانپارس بیمه نامه صادر می نماید؟

همکاران ما در اتوبار تهرانپارس قبل از جابه جایی اثاثیه شما عزیزان ، اقدام به صدور بیمه نامه کرده تا در صورت رخداد هرگونه پیشامد غیرمنتظره ای خسارت آن را به طور کامل به مشتری پرداخت نماید.

این باربری از رویداد خطرات احتمالی هرگز غافل نیست و نسبت به وسایل مشتریان گرامی احساس مسئولیت دارد.

هرچند که تاکنون با کمک خداوند و وجود نیروهای زبده شاهد وقوع چنین اتفاقاتی نبوده ایم و امیدواریم پس از این هم هرگز مشاهده گر آن نباشیم.

اتوبار تهرانپارس دارای چه ویژگی هایی است؟

هرچه کارگران از نظر قوای جسمی ورزیده تر باشند ، وسایل سنگین و حساس شما از قبیل یخچال ساید ، ماشین لباسشویی ، پیانو و … آسان تر جابه جا خواهند شد.

هم چنین کاربلد بودن نیروها موجب می گردد تا بدانند که چگونه شکستنی ها و چینی آلات شما را انتقال دهند تا صدمه نبینند و خرد نشوند.

سرعت عمل کارگران ماهر و متبحر باربری تهرانپارس از اتلاف وقت شما جلوگیری کرده و در کوتاه ترین زمان اثاث شما را از مبدا به مقصد منتقل می نمایند.

باربری شهر ری

علاوه بر حمل کارتن های بسته بندی شده از راه پله ها ، نحوه چیدمان آن ها در داخل ماشین هم مهم می باشد ، به دلیل آنکه بتوان از کمترین فضا به بهترین نحو ممکن استفاده نمود.

مطالعه کنید
باربری شهر ری

بنابراین ماشین به اندازه اثاثیه شما انتخاب می گردد و از پرداخت هزینه اضافی توسط شما جلوگیری می گردد.

وجود نیسان ، کامیون ، خاور و … که به دو صورت مسقف و روباز می باشند ، سبب شده تا تنوع انتخاب مشتری بالا رود و بسته به حجم اجناس و شرایط آب و هوا دستور به اعزام یکی از آنها دهد.

رانندگان کارآزموده و باتجربه با رعایت نکات ایمنی در جاده ها به هنگام باربری بین شهری و راندن با سرعت مطمئنه امنیت خود و بار شما را تا رسیدن به مکان مورد نظر تضمین می کنند.

باربری لویزان

نحوه بسته بندی وسایل در اتوبار پیروزی چگونه است؟

درصورت نیاز به بسته بندی وسایل ، پرسنل ما در باربری تهرانپارس ؛ نیروهای متخصص در این زمینه را به منزل یا محل کار شما می فرستند.

جعبه بندی لوازم در کارتن های ضخیم و قطور با استفاده از انواع ضربه گیر انجام می پذیرد.

مانیتور ، تلویزیون و سایر لوازم برقی گران قیمت به دقت بسته بندی می شوند تا در برابر هرگونه ضربه ای محافظت شوند.

مبلمان و سرویس چوبی در اتوبار تهرانپارس با نایلون های قطور پوشیده شده تا در حین عبور از فضاهای باریک ، خش به آن ها وارد نگردد و رنگ شان از بین نرود.

باربری شهر ری

باربری تهرانپارس زیر نظر اتوبار پیروزی با سابقه کاری درخشان ، ارائه دهنده خدمات رسانی باربری بین شهری و درون شهری با نازلترین قیمت می باشد.

اهالی محترم منطقه 4 شهرداری تهران (تهرانپارس) !

با شماره های زیر تماس بگیرید. اسباب کشی طبق زمان بندی شما و رعایت اصول حرفه ای انجام خواهد شد.

مطالعه کنید
باربری رسالت

09124082241      –    02133100434     –     02133100261

بهترین خاطره اسباب کشی در کنار ما در خاطرتان می ماند.