باربری عباس آباد
باربری قاسم آباد
مهر 1, 1397
باربری عباس آباد
باربری رسالت
مهر 1, 1397
نمایش همه

باربری نارمک

باربری عباس آباد

باربری نارمک در زمینه بسته بندی وسایل منزل، حمل اثاثیه منزل، حمل جهیزیه و لوازم اداری و همچنین حمل کالاهای سنگین دارای مهارت زیادی می باشد. با توجه به توسعه فضاهای شهری و زندگی آپارتمانی، اثاث کشی به یکی از دغدغه های اصلی همشهریان گرامی تبدیل شده است.  باوجود باربری نارمک که از زیر مجموعه های اتوبار پیروزی است می توانید با اطمینان خاطر جا به جایی لوازم را انجام دهید.

خدمات باربری نارمک

بسته بندی اثاثیه

نداشتن آگاهی کافی از نحوه بسته بندی و همچنین جا به جایی وسایل سنگین و شکستنی از اصلی ترین دلایل نگرانی در اسباب کشی می باشد. به همین خاطر باربری نارمک با سال ها سابقه و تجربه آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

باربری نارمک

ماشین ها و تجهیزات حمل بار

ماشین های باربری نارمک مجهز به وسایلی مانند پتو و جعبه های مخصوص وسایل شکستنی هستند به دلیل اینکه کمترین آسیب و شکستگی به وسایل شما وارد نشود. همچنین با ارائه بیمه نامه و بار نامه وسایل شما را تضمین می کنند تا جای هیچ گونه نگرانی وجود نداشته باشد.

رانندگان ماهر

به علاوه اینکه رانندگان ماهر که در طی چندین سال کار با مجموعه باربری پیروزی نهایت تلاش و دقت خود را در جادها به خرج می دهند تا بار شما را سلامت و ایمن تحویل دهند. باربری نارمک به صورت شبانه روزی حتی در روزها ی تعطیل آماده خدمت رسانی به شما دوستان عزیز می باشد.

باربری نارمک

ویژگی ها

باربری نارمک در کوتاه ترین زمان و بدون معطلی در خدمت شما می باشد. زمان فاکتور مهمی است که برای بسیاری از شما عزیزان که قصد جا به جایی دارید جزء مهم ترین معیارها محسوب می شود. به خصوص اینکه بسیاری از اثاث کشی ها در روزهای تعطیل انجام می شود که در نهایت بدون اتلاف زمان و در سریع ترین وقت کالاهای شما را در مقصد تحویل می دهند.

مطالعه کنید
اتوبار دماوند

از ویژگی های خاص ما تجربه و اعتمادی است که طی چندین سال کار حاصل شده است. نکته قابل توجه اینکه باربری نارمک با قیمت های نازل و تخفیف های ویژه سعی دارد خدمات با کیفیتی را ارائه دهد تا خاطره شیرین از یک اسباب کشی در ذهن شما نقش ببندد.

 

 

باربری نارمک

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241