اتوبار و باربری شهرک محلاتی
اتوبار دروازه دولت
دی ۳۰, ۱۳۹۸
باربری تهرانپارس
باربری گلبرگ
بهمن ۲۶, ۱۳۹۸

باربری نیروهوایی

باربری تهرانپارس

اتوبار پیروزی با ارائه رزومه ای قوی در عرصه باربری سعی کرده تا رضایت خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد. باربری نیروهوایی که
یکی از شعبات فعال این مجموعه می باشد زیر نظر مدیریت اتوبار پیروزی فعالیت می کند.

اتوبار پیروزی سعی داشته تا دسترسی را برای همگان راحت کند تا در هر محدوده جغرافیاییی در تهران ساکن هستید به راحتی حمل و نقل خود را انجام دهید.

باربری نیروهوایی

بیمه نامه باربری نیروهوایی

بیمه نامه صادر کردن یکی از نکات مهم و غیر قابل چشم پوشی برای ضمانت کردن بار ارسالی است.

با وجود بیمه نامه بار ارسالی شما مطمئناً سلامت به مقصد می رسد تا شما نگرانی نداشته باشید از بابت خطر های احتمالی که ممکن
است در طی مسافت وجود داشته باشد.

بیمه این اطمینان را به شما می دهد که در صورت بروز اتفاقی ، خسارتی به اموال شما وارد شود عین خسارت وارده را بیمه پرداخت می کند.

البته باید خدا را شاکر بود که در طی سالهای فعالیت این اتوبار تا به حال از بیمه استفاده نشده است پس نگرانی نداشته باشید و به ما اعتماد کنید.

خدمات شبانه روزی

تمامی خدمات باربری به صورت شبانه روز و تمام وقت ارائه می شود ، در هر ساعتی نیاز به ماشین حمل بار و یا کارگر داشتید فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

۳۳۱۰۰۴۳۴                 ۳۳۱۰۰۲۶۱                    ۰۹۱۲۴۰۸۲۲۴۱

لیست خدمات اتوبار نیروهوایی

تمام نیاز های شما با استفاده از بهترین امکانات و تجهیزات انجام می شود.

ماشین های باربری مسقف بوده و کف ماشین ها موکت کاری شده است و نگرانی از بابت اسباب کشی در فصل بارندگی نداشته باشید ، وسایل شما در امان خواهد بود.

کارگران و رانندگانی که استخدام شده اند از تجربه و مهارت بالایی برخوردار هستند و به راحتی و در کمال سلامت بار شما را جا به جا می کنند و در مقصد تحویل شما عزیزان می دهند.

اگر در مرحله بسته بندی مشکل دارید این امر را به پرسنل اتوبار پیروزی بسپارید تا با کارتن های ضخیم وسایل شما را بسته بندی کنند و امنیت آن را بالا ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *