باربری عباس آباد
اتوبار و باربری نوبنیاد
تیر 11, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار و باربری اختیاریه
تیر 11, 1397
نمایش همه

باربری پاسداران

باربری عباس آباد

باربری پاسداران سعی دارد تا شعبه های تحت نظارت خود را در سراسر تهران افزایش دهد تا دسترسی به باربری را برای شما عزیزان راحت کند و اتوبار پاسداران یکی از شعبات فعال است که که به صورت تمام وقت و زیر نظر مدیریت اتوبار پیروزی فعالیت می کند و تمامی خدمات مورد نیاز شما را برای اسباب کشی بی دردسر و راحت ارائه می دهد.

باربری پاسداران خدمات شبانه روزی دارد ؟

باربری پاسداران نیز همانند شعبات دیگر به صورت تمام وقت در سراسر تهران خدمات ارائه می دهد ، در هر ساعتی از شبانه روز نیاز به حمل بار و یا کارگر برای جا به جایی بار داشتید با ما تماس بگیرید.

33100434                         33100261                            09124082241

باربری پاسداران

کارایی بیمه نامه باربری

زمانی که مشتری آدرس مبدا و مقصد را با همکاران ما در اتوبار پیروزی هماهنگ می کند پرسنل وظیفه دارند در مرحله اول بیمه نامه مختص مشتری را صادر کرده و بعد همکاران برای انجام حمل و نقل به محل اعزام می شوند تا اسباب کشی شما را به بهترین نحو انجام دهند.

بیمه نامه این اطمینان را می دهد که اگر در بین راه و در طول مسیر اتفاقی رخ داد و آسیبی به وسایل ارزشمند شما وارد شد شرکت بیمه موظف است و تمام خسارت وارد شده را جبران کند .

پس نگرانی نداشته باشید و با خیالی راحت حمل و نقل های بین شهری و درون شهری خود را به ما بسپارید.

خدمات باربری پاسداران

باربری پاسداران با بررسی مراحل اسباب کشی و خدمات مورد نیاز شما عزیزان ، در صورت نیاز به طور کاملا ایمنی اسباب و اثاثیه را به وسیله کارتن های ضخیم و بابل رپ بسته بندی می کند تا از آسیب آنها جلوگیری کند.

مطالعه کنید
باربری جمالزاده

کارگرانی که بار ارسالی شما را جا به جا می کنند بسیار حرفه ای و نیرومند بوده و اسباب سنگین همچون یخچال ساید ، پیانو و … را بدون آنکه دچار خراش و یا ضربه ای بشوند را حمل می کنند.

ماشین های باربری مجهز بوده و با مسقف بودن ماشین ها وسایل از باد و باران در امان خواهند بود.