بسته بندی لوستر
روش های بسته بندی لوستر
آبان 5, 1399
باربری شهرستان
تفاوت باربری شهری با باربری شهرستان
آبان 5, 1399
نمایش همه

اتوبار افسریه

باربری عباس آباد

در جهت پیش برد باربری در سطح مناطق کلانشهر تهران ، شعبه اتوبار افسریه به سبب اسباب کشی آسان و با امنیت بالا  افتتاح گردید. تا همشهریان عزیز منطقه  15 شهرداری تهران از این امکان برخوردار گردند. که برای جا به جایی اثاثیه منزل با همکاران ما در اتوبار پیروزی در ارتباط باشند .

 

برتری اتوبار افسریه به سایر باربری ها

  • استفاده از نیروهای دوره دیده با توان جسمانی بالا ،برای حمل وسایل سنگین مانند یخچال ، مبلمان، کمد و… با وجود کارگران ماهر چناچه به بسته بندی اسباب احتیاج باشد به بهترین شکل صورت گیرد.
  • رانندگان زبده اتوبار افسریه با آشنایی و اشراف کامل به منطقه افسریه جا به جایی را در سریعترین زمان ممکن فراهم می سازند.
  • کارشناسان و مشاوران مجموعه اتوبار پیروزی با وقت شناسی در کوتاه ترین زمان سرویس متناسب با درخواستان را ارائه می نمایند.

باربری شهر ری

 

اصول اسباب کشی حرفه ای با اتوبار افسریه

  • اگر چه اسباب کشی و نقل مکان به محل جدید می تواند استرس زا باشد. اما با تهیه لیستی از وسایل موجود و یک برنامه ریزی و زمان بندی می توانید اضطراب را برطرف نماید.
  • یکی از راه های کاهش وسایل اثاث کشی ،اگر از وسایلی دوتا دارید می توانید یکی از آنها را حذف کنید. یا اگر وسایل سالم و خوبی دارید به فروش برسانید تا در نهایت به آنچه که واقعا نیاز دارید برسید .
  • برروی کارتن های اسباب کشی اسم اشیاء و محتویات داخل کارتن را بنویسید.
  • نیروی کاری که حضور دارند هر کدام را مسئول قسمتی از اثاثیه قرار دهید تا زمان را از دست ندهید .
مطالعه کنید
خدمات بسته بندی حرفه ای

 

اتوبار داوودیه

خدمات اتوبار افسریه

از آنجایی که در نقاط مختلف تهران مورد لطف و محبت ساکنان قرار گرفته ایم. احساس نیاز به باربری در شرق تهران به وجود آمد .و همچنین نیاز برخی افراد در نیمه شب به ماشین باربری یا کارگر ما را بر آن داشت تا در اتوبار افسریه به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان باشیم .

کلمه بیمه یک امنیت و راحتی خیالی با خود به همراه می آورد، درصورتی که خسارتی پیش آید بیمه آن را به صورت کامل به مشتریان پرداخت می نماید.

با از بین بردن این باور غلط که اسباب کشی کاری سخت و طاقت فرساست .کار حمل و نقل وسایلتان با اطمینان خاطر  به ما بسپارید. تجربه اسباب کشی با اتوبار افسریه به کاری راحت و دلپذیر مبدل شده .

 

اتوبار افسریه

شماره تماس باربری افسریه

021-33100434           021-33100261          0912-4082241