اتوبار دارآباد
مهر 15, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار دماوند
مهر 15, 1397
نمایش همه

اتوبار دربند

باربری عباس آباد

دربند در ارتفاع 1700 متری از سطح دریا قرار گرفته و آغاز یکی از راه های اصلی صعود کوهنوردان به البرز مرکزی است. دربند از محله ها تهران که از دهکده ها قدیمی شمیران در شمال باغ سعد آباد است. این محله از مناطق خنک و گردشگری تهران است. به طوری که از نخستین گزینه شهروندان تهرانی برای پذیرایی از مهمان ها خارجی و شهرستانی است. این محله با دسترسی به خطوط اتوبوسرانی و تاکسیرانی از بهترین موقعیت جغرافیایی برخوردار می باشد. لازم به ذکر است که مردم ساکن در محله ها زعفرانیه و فرمانیه برای کوهنوردی و دیگر ورزش ها کوهستانی می توانند با یک تاکسی خود را به میدان دربند برسانند. از آب و هوا و دسترسی این محله قدیمی گفتیم. برای ساکنین این منطقه که قصد جا به جایی و اسباب کشی داشته باشند می توانند از اتوبار دربند استفاده کنند.

اتوبار دربند

حمل و نقل اتوبار دربند

این مجموعه باربری آماده است تا در سریع ترین زمان ممکن خدمات باربری و اتوبار را ارائه نماید. که با استفاده از خودروها حمل بار مجهز مانند کامیون خاور، وانت بار و… که هر روز توسط کارشناسان خودرو بررسی می شوند. این باربری به تمامی قوانین تصویب شده از سوی اتحادیه باربری پایبند می باشد. ضمن اینکه با بیمه کردن وسایل دیگر لازم نیست که نگران آسیب رسیدن به بارها و وسایل باشید.

باربری و اتوبار دربند تمام  مسیرها این محله را به خوبی می شناسند و برای جا به جایی وسایل شما بهترین مسیر و سریع ترین و ایمن ترین راه را انتخاب می کنند. رانندگان مجموعه اتوبار پیروزی بسیار باتجربه و ماهر می باشند.

مطالعه کنید
باربری خیابان هویزه

اتوبار دربند

خدمات اتوبار دربند

  • حمل وسایل سنگین مانند کمد، یخچال، تخت خواب و…
  • سرویس دهی به صورت شهری و برون شهری
  • حمل و نقل وسایل حساس و شکستنی
  • خدمات 24 ساعته و به صورت شبانه روزی
  • قیمت کاملاً منصفانه
  • تضمین سلامت کالا تا مقصد
  • استفاده از چسب ها محکم و ضربه گیرها حباب دار برای بسته بندی اصولی

 

 

اتوبار دربند

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

باربری پیروزی بصورت شبانه روزی آماده ارائه حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای میباشد.