باربری عباس آباد
اتوبار دربند
مهر 15, 1397
اتوبار دولاب
مهر 15, 1397
نمایش همه

اتوبار دماوند

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی با 20 سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل یا ادارات و اسباب کشی شهری و برون شهری با کادری مجرب و خوش اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. برای شهروندان گرامی تهران به طور ویژه برای ساکنین خیابان دماوند تهران که بتوانند اسباب کشی راحت و بی دغدغه ای را تجربه کنند اتوبار دماوند را پیشنهاد می نماییم.

خدمات اتوبار دماوند

بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای : کار بسته بندی لوازم با استفاده از کارتن های پنج لایه مقاوم، انواع فوم و پوشال، سلفون و چسب های مرغوب انجام می گیرد. اتوبار دماوند با بکار گرفتن جدیدترین تکنیک ها و تجهیزات با کیفیت در تلاش است تا اسباب کشی شما بدون کوچکترین خسارتی صورت پذیرد.

اعزام کارگر باربری جهت جا به جایی وسایل منزل : به کار گرفتن افرادی که در این زمینه دارای تجربه کافی هستند کمک می کند تا به وسایل شما آسیبی وارد نگردد.

دارای انواع ماشین های باربری :داشتن ماشین  کامیون ، وانت ، کامیونت و نیسان برای یک اسباب کشی اصولی  لازم است. ماشین های باربری مجهز و مدرن می باشند به طوری که این ماشین ها با عایق های ضربه گیر پوشانده شده اند.

حمل و نقل وسایل سنگین : برای حمل وسایلی از قبیل پیانو، تردمیل، گاوصندوق و  یخچال بهتر است از نیروی متخصص در این امر کمک بگیرید تا دچار آسیب دیدگی در ناحیه کمر نشوید .

جا به جایی از خیابان دماوند به سایر مناطق تهران و حتی شهرستان: جا به جایی از خیابان دماوند به تمامی نقاط با بیمه نامه باربری و ضمانت کامل انجام می گیرد .

مطالعه کنید
باربری جنت آباد

اتوبار دماوند

قیمت اسباب کشی با اتوبار دماوند

در هزینه نهایی عوامل مختلفی از جمله مسافت، مقدار بار، تعداد دفعات حمل بار، نوع وسیله نقلیه بستگی دارد. که به طوری مستقیم با قیمت باربری ارتباط دارند.البته که اتوبار دماوند زیر نظر اتحادیه باربری تهران قرار دارد و قیمت های که از سوی این اتحادیه اعلام می شود مصوب و قابل اجرا می باشد.

 

اتوبار دماوند

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241