اتوبار دولاب
مهر 15, 1397
اتوبار سلیمانیه
مهر 15, 1397
نمایش همه

اتوبار رسالت

باربری عباس آباد

اتوبار رسالت به صورت شبانه روزی و با سال ها سابقه درخشان در خدمات بسته بندی اثاثیه منزل حمل و نقل و باربری جا به جایی و اسباب کشی آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این مجموعه با تلاش فراوان سعی دارد تا شما جا به جایی بی دغدغه و بدون استرس را تجربه کنید. شما می توانید با انتخاب باربری پیروزی خاطره ای شیرین از اسباب کشی را در ذهنتان ماندگار کنید.

خدمات اتوبار رسالت

اتوبار رسالت با سال ها سابقه در زمینه خدمات باربری و با کادری مجرب آماده ارائه خدمات است. این مجموعه با قیمت های استثنایی، کارگران حرفه ای حمل بار، انواع ماشین باربری مسقف و روبارز به تمام نقاط کشور بار ارسال می کند. اتوبار پیروزی با بکارگیری بروزترین روش ها در اسباب کشی باربری و حمل و نقل بسته بندی اثاثیه را در بالاترین سطح انجام می دهد. از دیگر خدمات این مجموعه می توان به چیدمان وسایل در خانه جدید، براورد دقیق هزینه قبل از جا به جایی وسایل، ارسال انواع کامیون، کامیونت، وانت و… با توجه به درخواست مشتری، استفاده از کارگران ماهر برای حمل بار ، ارائه بیمه نامه برای حوادثی مثل آتش سوزی، تصادف، سرقت و…اشاره کرد.

اتوبار رسالت

هزینه و قیمت اتوبار

اتوبار رسالت متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار با بسته بندی حرفه ای با ارزان ترین هزینه در محدوده رسالت خدمات حرفه ای باربری را ارائه می دهد. قیمت باربری و قیمت حمل بار و اثاث کشی منزل به صورت بین شهری مثل سایر خدمات طبق اتحادیه حمل و نقل محاسبه می شود. این مجموعه تمام کار با ارائه خدمات تخصصی در شرق تهران به عنوان قطب فعال در منطقه شرق آماده خدمت رسانی می باشد همشهریان عزیز می توانید با تماس تلفنی از قیمت و هزینه حمل بار آگاهی پیدا نمایید.

مطالعه کنید
باربری میدان کاج

 

اتوبار رسالت

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241