اتوبار خیابان فلسطین
فروردین 28, 1398
باربری عباس آباد
باربری فاطمی
فروردین 28, 1398
نمایش همه

اتوبار فاطمی

محله فاطمی تهران در ناحیه شمال شرق استان تهران واقع شده است. این منطقه جزء قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق تهران می باشد. ساختمان ها تجاری و مسکونی زیادی در این محله وجود دارد که اهمیت شرکت باربری دو چندان می کند. محدوده فاطمی از شرق تا بزرگراه امام علی از شمال تا بزرگراه ارتش و از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدود می شود. با توجه به موقعیتی که گفته شد اتوبار فاطمی با تسلطی که در منطقه دارد می تواند تمامی وسایل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن جا به جا کند.

خدمات اتوبار فاطمی

باربری فاطمی یکی از زیر مجموعه ها باربری پیروزی که خدمات اسباب کشی را ارائه می دهند. این شرکت آماده همکاری با تمامی افراد و شرکت ها در زمینه حمل و نقل و اسباب کشی لوازم و وسایل از محله فاطمی به سایر نقاط تهران یا شهرستان می باشد.

اتوبار فاطمی

هزینه اتوبار فاطمی

تعرفه و قیمت ها باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار تعیین می شود. البته که برخی از خدمات اضافه ممکن است دچار تغییر قیمت شود. مانند نوع و تعداد خودروها حمل بار،تعداد کارتن برای بسته بندی ، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع  و… می باشد. در اتوبار فاطمی سعی می شود بر اساس خدمات ارائه شده بهترین قیمت به مشتریان ارائه شود.

در حالی که مقدار کمی وسایل برای جابه جایی و حمل دارید. بهتر است از سرویس وانت بار و نیسان بار استفاده کنید. اتوبار فاطمی با مجهز کردن ماشین ها حمل بار مختلف از جمله کامیون ،وانت ،نیسان و… اماده خدمت رسانی برای جا به جایی حمل بار به نقاط تهران و شهرستان می باشد.

مطالعه کنید
اتوبار دماوند

 

اتوبار فاطمی

 

تماس با ما

با اولین تماس و در نزدیک ترین زمان همکاران ما به یاری شما می آیند تا راحت حمل و نقل خود را انجام دهید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241