باربری عباس آباد
باربری مطهری
خرداد 27, 1398
باربری عباس آباد
باربری مفتح
خرداد 27, 1398
نمایش همه

اتوبار مطهری

باربری عباس آباد

محله مطهری تهران در ناحیه شمال شرق استان تهران واقع شده است. به طوری که این محله از شرق تا بزرگراه امام علی، از شمال تا بزرگراه ارتش، از غرب به خیابان لنگری و از جنوب به بزرگراه صدر محدود می شود. در منطقه مطهری ساختمان های مسکونی و تجاری زیادی واقع شده است. به این دلیل که یک محله اداری نشین محسوب می شود اهمیت اتوبار مطهری دو چندان می شود که یک باربری مطمعن و حرفه ای امور اسباب کشی اداری را انجام دهد.

اتوبار مطهری

خدمات اتوبار مطهری

  • بسته بندی وسایل
  • حمل اثاثیه منزل یا شرکت ها به نقاط مختلف تهران یا شهرستان
  • صدور بیمه نامه

همانطور که گفته شد از جمله خدمات این باربری بسته بندی اثاثیه منزل یا شرکت به شکل کاملاً حرفه ای و با استفاده از بروز ترین روش های بسته بندی می باشد. این حمل و نقل به صورتی است که هیچ گونه صدمه ای در حین جا به جایی به اسباب و وسایل شما وارد نگردد. ضمن اینکه استفاده از کارتن های محکم خیال شما را برای اسباب کشی آسوده می کند.

اتوبار مطهری

قیمت اتوبار مطهری

تعرفه و قیمت های باربری توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می شود. البته که برخی خدمات اضافه ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. تغییر قیمت ها ممکن است به علت نوع و تعداد خودرو های حمل بار تعداد کارتن ها جهت بسته بندی، تعداد کارگران جهت حمل و نقل سریع تر اسباب و اثاثیه و..صورت بگیرد. به طور کلی اتوبار پیروزی در تلاش است تا بر اساس خدمات ارائه شده مناسب ترین قیمت را برای مشتریان محاسبه کند تا رضایت مشتریان عزیز را در برگیرد.

مطالعه کنید
اتوبار حشمتیه

 

اتوبار مطهری

تماس با باربری پیروزی

ارسال بار به تمام نقاط کشور با کادری حرفه ای فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید تا حمل و نقلی
آسان و خاطره انگیز را تجربه کنید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241