باربری عباس آباد
اتوبار صد دستگاه
مهر 8, 1397
باربری شهرک گلها
مهر 8, 1397
نمایش همه

اتوبار نارمک

باربری عباس آباد

اتوبار نارمک در منطقه و محدوده شرق تهران از شعب زیر مجموعه باربری پیروزی خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه ادارات و شرکت ها را به بهترین نحوه ممکن انجام می دهد. با انتخاب این مجموعه می توانید اطمینان حاصل کنید که وسایل شما بدون هیچ گونه آسیبی به راحتی جا به جا می شوند.

خدمات اتوبار نارمک

اتوبار نارمک با ماشین های مجهز از جمله کامیون و خاورهای موکت شده و با داشتن پتوهایی لوازم و وسایل شما را با دقت فراوان توسط کارگر باربری جا به جا می نمایند. بدون اینکه کوچکترین آسیبی به وسایل شما عزیزان وارد گردد. خدمات این مجموعه اعم از مشاوره، اعزام نیرو، بسته بندی، حمل بار و چیدمان وسایل و اثاثیه شما را یاری می رسانند. به علاوه اینکه خدمات به صورت شبانه روزی در سراسر شهر تهران و شهرستان ها انجام می گیرد.

اتوبار نارمک

ویژگی های کارگران این مجموعه

اتوبار نارمک با استخدام نمودن کارگران خوش اخلاق، ماهر و قدرتمند این اطمینان را به شما می دهد که لوازم شما را در نهایت دقت و مهارت جا به جا نماید. به اضافه اینکه جا به جایی انواع وسایل سنگین از قبیل پیانو، گاو صندوق، یخچال ساید بای ساید، مبلمان و بوفه ای شیشه دار که توسط نیروهای باتجربه و ماهر انجام می شود. به درخواست مشتری می توان خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام داد. به این صورت که کارگران کلیه امور مربوط به بسته بندی اعم از سلفون یا نایلون کشیدن وسایل تا قرار دادن داخل کارتن به صورت اصولی و حرفه ای را انجام می دهند.

مطالعه کنید
اتوبار زینبیه

اتوبار نارمک

اهداف شرکت

برای یک شرکت اتوبار داشتن نیرو ماهر و با تجربه و نیز رانندگان حرفه ای و خودرهای مجهز نقش موثر و حیاتی دارد. و بدون هر یک از این امتیازات نمی توان در بازار رقابیتی امروز جایگاه مناسبی در بین مشتریان بدست آورد. در اتوبار نارمک سعی شده تا یک مجموعه حرفه ای را گرد آوریم و خدماتی بی نقص را ارائه نماییم.

 

 

 

اتوبار نارمک

شماره تماس باربری پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241