باربری عباس آباد
باربری فرحزاد
مهر 15, 1397
اتوبار دارآباد
مهر 15, 1397
نمایش همه

اتوبار پرستار

باربری عباس آباد

اتوبار پرستار

باربری ییروزی در منطقه 13 تهران با راه اندازی اتوبار پرستار با سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل یا ادارات و اسباب کشی شهری و برون شهری با کادری ماهر و خوش اخلاق آماده ارائه خدمات به شما همشهریان عزیز میباشد.

برتری های اتوبار پرستار

  • به کار گرفتن نیروهای دوره دیده با توان جسمانی یالا ،برای حمل وسایل سنگین مانند پیانو ،یخچال ساید بای ساید،مبلمان و کمدو…وکارگران مجرب چناچه به بسته بندی اثاثیه  منزل نیازی احساس شود به بهترین شکل صورت می دهند.
  • رانندگان ماهر اتوبار پرستار با آشنایی و اشراف کامل به منطقه 13 تهران جابه جایی را در سریعترین زمان ممکن فراهم می سازند.
  • کارشناسان و مشاوران مجموعه اتوبار پیروزی با وقت شناسی در کوتاهترین زمان سرویس مناسب با خواسته شما را ارائه می دهند.

اتوبار پرستار

نکات مفید برای اسباب کشی

1) در حین بسته بندی اسباب خانه بر روی هر کارتن نام محتویاتش را بنویسید و بر روی آن بچسبانید .

2) با قراردادن وسایل بزرگ مانند مبلمان و بوفه در گوشه ها از نا مرتبی محیط خانه جلوگیری کنید و در آخر بر اساس فضای باقیمانده به بهترین شکل ممکن آن ها را بچینید.

3) به هیچ عنوان قبل از مشخص کردن جای وسایل، آن ها را باز نکنید چرا که این امر باعث می شود نظم مورد نظرتان اجرایی نشود و وسایل سرجایشان قرار نگیرد.

4) هر فردی از خانواده را مسئول چیدن وسایل شخصی خودش کنید تا آن ها را به سلیقه خود بچیند.

اتوبار پرستار

خدمات اتوبار پرستار

از زمانی که در نقاط مختلف کشور مورد لطف و محبت هموطنان قرار گرفتیم. احساس نیاز به باربری در منطقه 13 تهران به وجود آمد و همچنین نیاز برخی افراد در نیمه شب به ماشین باربری یا کارگر ما را بر آن داشت تادر اتوبار پرستار به صورت شبانه روزی در خدمت مشتریان باشیم .

مطالعه کنید
طریقه بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی

کلمه بیمه یک امنیت و راحتی خیالی با خود به همراه می آورد ،درصورتی که خسارتی پیش آید بیمه آن را به صورت کامل به مشتریان پرداخت می نماید.

با از بین بردن این ذهنیت غلط که اسباب کشی کاری سخت و طاقت فرساست .کار حمل و نقل وسایلتان با اطمینان خاطر  به ما بسپارید با اتوبار پرستار یک اسباب کشی خاطره انگیز و به یاد ماندنی را تجربه نمایید.

اتوبار پرستار

شماره تماس اتوبار پرستار

021-33100434           021-33100261          0912-4082241