باربری عباس آباد
باربری فاطمی
اردیبهشت 9, 1398
اتوبار امیرآباد
اردیبهشت 9, 1398
نمایش همه

باربری امیرآباد

باربری عباس آباد

محله امیر آباد در منطقه 6 شهرداری در سمت شمال غرب شهر تهران قرار گرفته خیابان اصلی این محله کارگر شمالی ( امیر آباد) معروف می باشد. محله امیر آباد یکی از محلات اداری و فرهنگی در شهر تهران محسوب می شود. نزدیکی این محل به مرکز شهر و همچنین چند دانشگاه مهم تهران این محله را تبدیل به یکی از محلات محبوب برای دانشجویان و کارمندان کرده است. در این محله هم مراکز اداری و هم ساختمان ها مسکونی به چشم می خورد. برای عزیزانی که قصد جا به جایی در این محل را دارند بهترین انتخاب باربری امیرآباد است از زیر مجموعه ها اتوبار پیروزی که دسترسی را برایتان سهل تر می نماید.

باربری امیرآباد

مراحل کار در باربری امیرآباد

نیروها مجرب در باربری امیرآباد در کوتاه ترین زمان بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهند. که بعد از این مرحله نوبت به قرار دادن آن در ماشین حمل بار می باشد که مجهز ترین ماشین ها برای این امر تعبیه شده اند.

کار بسته بندی لوازم منزل بسیار حساس و مهم است هر چقدر که این کار به نحو درست و اصولی انجام شود خیال شما از سالم ماندن وسایلتان آسوده می باشد. در مقصد می توانید لوازم را به راحتی باز کنید و یک حمل اثاثیه بدون دردسر داشته باشید. با انتخاب باربری خوب خدمات بسته بندی به صورت کاملا حرفه ای و اصولی صورت می گیرد و خیالتان از سالم ماندن وسایل کاملا راحت است.

یکی از خدمات ویژه مجموعه باربری پیروزی حمل و نقل وسایل سنگین مانند یخچال ساید بای ساید،گاو صندوق، بوفه ، ماشین لباسشویی، مبلمان ،تشک تخخواب و… بدون هیچ گونه آسیبی جا به جا می شود.

مطالعه کنید
اتوبار و باربری شهرک محلاتی

باربری امیرآباد

خدمات

پاسخگویی 24 ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل باربری امیرآباد

نیروکار مجرب و ماهر در زمینه بسته بندی و حمل بار

حمل و نقل و بسته بندی اصولی  و استاندارد

ارائه بیمه نامه و بیمه کردن تمام وسایل منزل قبل از شروع به کار

همراه داشتن کارتن ها ضخیم و چند لایه

حمل لوازم به تمام نقاط ایران

ارائه قیمت مناسب با میزان کار انجام شده

 

 

 

باربری امیرآباد

تماس با ما

در صورت نیاز به هرگونه خدمات باربری و اتوبار در امر جا به جایی و حمل و نقل با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241