باربری آیت الله کاشانی
اسفند 7, 1397
باربری نیایش
اسفند 7, 1397
نمایش همه

باربری اکباتان

باربری عباس آباد

باربری اکباتان از زیر مجموعه اتوبار پیروزی است که دارای سال ها سابقه و تجربه در زمینه اسباب کشی منزل و محل کار می باشد. اگر شما در منطقه غرب تهران و شهرک اکباتان سکونت دارید و قصد جا به جایی دارید سعی کنید از باربری اکباتان که در دسترس است کمک بگیرید.

شهرک اکباتان امروزه یکی از بهترین و مدرن ترین شهرک ها مسکونی خاورمیانه به حساب می آید. تخمین زده شده که ساختمان های آن به طور متوسط هر کدام بیش از صد سال قابل سکونت هستند. از سمت دیگر فضای سبز مناسب و امکانات دیگر مانند رستوران ،کافی شاپ ،مراکز خرید کوچک و بزرگ مدارس ،کلینیک و بیمارستان سبب شده تا یکی از مهمترین و در عین حال محبوب ترین مناطق غرب تهران برای سکونت شکل گیرد.

باربری اکباتان

ویژگی های باربری اکباتان

  • دارای سرعت بالا و دقت لازم
  • حمل بار به شهرستان
  • خدمات بسته بندی اثاثیه منزل جا به جایی و چیدمان وسایل
  • ارائه بیمه نامه
  • صحیح و سالم رساندن لوازم به مقصد
  • ارائه راهنمایی و مشاوره برای اسباب کشی و جا به جایی

برای انتخاب ماشین باربری مناسب ،نیروهای باربری باتجربه و حرفه ای ،انتقال بار  در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید اسباب کشی و جا به جایی را با باربری اکباتان تجربه کنید. در واقع اسباب کشی و حمل بار در شهرک اکباتان یکی از تخصص ها این مجموعه است که توانسته ایم با افتخار رضایت کامل مشتریان را در طی سال ها بدست آوریم.

باربری اکباتان

باربری اکباتان

اسباب کشی برای همه افراد یک کار پر استرس و دارای زحمت فراوانی می باشد. اما در صورتی که همه اعضای خانوده کمک کنند همچنین از باربری اکباتان که مورد اعتماد است یاری بگیرید دیگر اسباب کشی کاری طاقت فرسا نمی باشد. می توانید با خیالی آسوده جا به جا شوید بدون داشتن دغدغه و استرس به باقی کارها رسیدگی نمایید.

مطالعه کنید
باربری قنات کوثر

 

باربری اکباتان

شبانه روزی

اتوبار پیروزی در تمام ساعات شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان
و ارائه خدمات می باشد در سراسر تهران و به صورت 24 ساعته می باشد.

تماس با ما

در صورت نیاز به باربری و یا کارگر برای جا به جایی و حمل بار فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241