باربری عباس آباد
اتوبار عباس آباد
خرداد 23, 1398
باربری عباس آباد
اتوبار بهشتی
خرداد 23, 1398
نمایش همه

باربری بهشتی

باربری عباس آباد

باربری بهشتی برای ساکنین که در خیابان بهشتی ساکن هستند و قصد جا به جایی دارند بهترین گزینه می باشد. خیابان بهشتی یکی از خیابان ها مرکزی تهران است که در محله عباس آباد قرار گرفته است. این خیابان از جهت شرق به خیابان شریعتی و از سمت غرب به خیابان ولیعصر منتهی می شود از دسته خیابان شلوغ و پرتردد شهر می باشد.

خدمات باربری بهشتی

  • بسته بندی خاص و ویژه لباس و وسایل شخصی
  • باربی شبانه روز و 24 ساعته حتی در ایام تعطیل
  • بسته بندی لوازم بزرگ مانند پیانو ،گاو صندوق ،کمد
  • بیمه کردن تمام وسایل به جهت جلوگیری از خسارات احتمالی
  • بسته بندی لوازم با فوم، کارتن مخصوص بسته بندی
  • دارای بهترین و جدیدترین تجهیزات باربری
  • متخصص در حمل بار حمل اثاثیه منزل در سریع ترین زمان

باربری بهشتی

بهترین باربری

باربری بهشتی یکی از شعبات شرکت اتوبار پیروزی می باشد. اتوبار پیروزی با داشتن سابقه طولانی در حمل وسایل سعی و تلاش داشته تا بهترین خدمات را با کمترین قیمت در منطقه ارائه نماید. این مجموعه با استفاده از تجهیزات به روز و جدید در زمینه بسته بندی و حمل اثاثیه سعی در بهتر کردن خدمات باربری و حمل اثاثیه دارد. باربری بهشتی در محله بهشتی با سال ها سابقه در باربری حمل با ر و اثاث منزل در محدوده بهشتی است. که از سال ها دور توانسته اعتماد مشتریان را جلب نماید و ماشین ها باربری در اندازه ها مختلف از کامیون و وانت بسته به حجم بار در اختیار شما قرار می  گیرد.

هزینه باربری

قیمت باربری بهشتی بسته به  نوع خدماتی که ارائه می دهد به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان قیمت ثابتی و دقیقی را مشخص کرد. به طور مثال به مسافتی که طی می شود استفاده از خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ،چیدمان در مقصد و… در قیمت نهایی اسباب کشی تاثیر دارد.

مطالعه کنید
باربری خیابان خرمشهر

 

باربری بهشتی

شماره های تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241