باربری عباس آباد
باربری ملاصدرا
مهر 25, 1397
باربری ظفر
مهر 25, 1397
نمایش همه

باربری توانیر

باربری عباس آباد

باربری توانیر با داشتن تجهیزات در زمینه اسباب کشی و باربری آماده جا به جایی بار به نقاط مختلف تهران یا شهرستان می باشد. قبل از اینکه بخواهید جا به جا شوید باید شرکت باربری را انتخاب کنید که کاملا قابل اعتماد و مسئولیت پذیر باشد.

باربری توانیر همه نوع وسیله جا به جایی را دارد از انواع خودرو حمل بار مانند کامیون ،خاور و ماشین بزرگ، وانت و نیسان برای حمل و جا به جایی می توانید استفاده کنید.

خدمات باربری توانیر

  • داشتن لوازم و تجهیزات مورد نیاز جهت بسته بندی
  • بسته بندی اثاثیه منزل
  • در اختیار داشتن انواع وسیله نقلیه جهت جا به جایی و حمل بار
  • ارائه خدمات 24 ساعته و به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیل
  • ارسال بار به نقاط مختلف تهران یا شهرستان

باربری توانیر

بسته بندی اثاثیه منزل

باربری توانیر افتخار دارد که با استفاده از جدیدترین امکانات شامل انواع پکیج و کارتن ها در سایز ها مورد نیاز به همراه افراد ماهر در زمینه بسته بندی شما را یاری می کنند. خدمات بسته بندی شامل بسته بندی انواع وسایل منزل لوازم شکستنی و مبلمان ،ماشین لباسشویی و دیگر لوازم می باشد. به علاوه اینکه اسباب کشی ادارات و شرکت ها از دیگر خدمات مجموعه می باشد. استفاده از جعبه های کارتن با کیفیت بالا سبب حفظ و جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه خواهد شد.

باربری توانیر

جمع بندی

به طور کلی اگر قصد اسباب کشی دارید و در این خصوص بی تجربه هستید کمک گرفتن از یک شرکت باربری مانند باربری توانیر با داشتن خودروها مسقف و مجهز و خدمت رسانی در پروسه جا به جایی با نیروهای مجرب بسیار موثر و کارآمد است. اتوبار پیروزی به عنوان مجموعه اصلی با داشتن سال ها سابقه و تجربه در زمینه حمل و نقل از جمله شرکت ها معتبر و نامی می باشد.

مطالعه کنید
باربری بهبودی

 

باربری توانیر

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434   021-33100261    0912-4082241