اتوبار بهجت آباد
اردیبهشت 29, 1398
اتوبار جمالزاده
اردیبهشت 29, 1398
نمایش همه

باربری جمالزاده

باربری عباس آباد

باربری جمالزاده تنها محدود به جا به جایی فیزیکی بار نیست و از زمان جمع آوری وسایل گرفته تا تحویل سالم در مقصد توسط این مجموعه پشتیبانی می شود. در این محله وجود مراکز تجاری ادارت و سازمان ها شرایط متفاوتی را دارد. در این منطقه ترافیک و جمعیت بالاست و جا به جایی وسایل همواره با دردسر همراه است.

همانطور که می دانید اسباب کشی و حمل اثاثیه سنگین به تخصص و مهارت بالایی نیاز دارد. مجموعه اصلی اتوبار پیروزی است که دارای مجوز قانونی فعالیت می باشد. با بهره گیری از نیروها ی ماهر بسته بندی اثاثیه منزل را انجام می دهند. تا بدون هیچ نگرانی به راحتی مراحل اسباب کشی با اطمینان خاطر انجام گیرد.

باربری جمالزاده

خدمات باربری جمالزاده

از جمله خدماتی که به عنوان مهم ترین مراحل در یک جا به جایی و اسباب کشی حرفه ای مهم می باشد مرحله بسته بندی می باشد. چون بسته بندی اثاثیه اگر به شکل درست و صحیحی انجام نشود می تواند خسارات جبران ناپذیری حاصل کند. به خصوص اینکه مرحله بسته بندی نیازمند تجربه و تخصص می باشد. نیروها باربری جمالزاده کاملا بر اسباب کشی تسلط دارند. از بسته بندی لوازم شکستنی و کریستال گرفته تا بسته بندی وسایل سنگین که تمامی بسته بندی ها با استفاده از محکم ترین و بهترین کارتن ها با استفاده از چسب ها با کیفیت انجام می گیرد.

باربری جمالزاده از برترین خودروها و تجهیزات سخت افزاری استفاده می کند. نه تنها اسباب کشی منازل بلکه برای ادارات نیز انجام می شود. برای جا به جایی لوازم سنگین مانند یخچال ،کمد و مبل و… باید با روش و اصولی انجام شود.

مطالعه کنید
اتوبار شکوفه

در آخر

از دید برخی افراد اسباب کشی امری ساده به نظر برسد و فقط حمل وسایل از نقطه ای به نقطه دیگر می باشد. در حالی که واقعیت این نیست علاوه بر اینکه نحوه حمل هر کدام از وسایل متفاوت است و همچنین نحوه بسته بندی آن ها با یکدیگر تفاوت دارد.

 

باربری جمالزاده