باربری شهرک ژاندارمری
شهریور 18, 1397
باربری عباس آباد
باربری خاک سفید
شهریور 18, 1397
نمایش همه

باربری حکیمیه

باربری عباس آباد

حکیمیه از جمله محله های شمال شرق تهران که دارای قدمت بالایی از جهت شهر نشینی می باشد. این منطقه از شمال به اتوبان بابایی و از جنوب به جاده دماوند مرتبط می شود، از غرب نیز به لویزان و خیابان اتحاد و از شرق نیز به پارک جنگلی سرخه حصار و جاده تلو مرتبط می شود. این محل دارای اماکن مهمی از جمله دانشگاه خواجه نصر الدین طوسی، دانشگاه پیام نور واحد تهران شرق، دانشگاه هوا فضا و همچنین کوی دانشگاه امام حسین می باشد. خدمات باربری حکیمیه بسیار متنوع و مختلف می باشد که در ادامه به آن اشاره می شود.

باربری حکیمیه

خدمات باربری حکیمیه

بخش حمل اثاثیه منزل در حکیمیه جزو خدماتی است که به نام باربری حکیمیه معروف و مشخص است که منظور از این نام همان خدمات حمل اثاثیه اداری و مسکونی است. در خدمات اتوبار کارگر مخصوص حمل بار نقش مهمی را برعهده دارد زیرا تمامی امنیت بارها مربوطه توسط کارگر تضمین می شود. پس از آن بسته بندی اثاثیه منزل  و مرحله بعد کامیون مخصوص حمل اثاثیه منزل و همچنین چیدمان وسایل که کارگر مخصوص به خود را دارد. در نهایت باید همه این موارد به شکل اصولی و درست انجام بگیرد .

در صورتی تصمیم به اسباب کشی دارید و تجربه و مهارت کافی در این خصوص ندارید و یا اینکه می خواهید وسیله ای را از یک نقطه به نقطه دیگر انتقال دهید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده حکیمیه دارید. باربری حکیمیه با بهترین و مجهزترین خودروهای مسقف و متنوع حمل بار اثاثیه آماده ارائه خدمات به شما شهروندان گرامی منطقه حکیمیه می باشد.

مطالعه کنید
باربری نیروهوایی

کلام آخر

باربری پیروزی پس از سال ها ارائه خدمات و سابقه طولانی در امر اسباب کشی و جابه جایی اثاثیه منزل اداری و تجاری با کادری حرفه ای و ماهر و کامیون های مجهز و مخصوص اثاث کشی بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می نماید.

 

باربری حکیمیه

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241