باربری ظفر
مهر 28, 1397
باربری مرادآباد
مهر 28, 1397
نمایش همه

باربری دولت

باربری عباس آباد

خیابان دولت در منطقه 3 تهران واقع شده است. که از محله ها اختیاریه ،پاسداران ، ضرابخانه ،کاوه ،دروس و قلهک عبور می کند. در واقع خیابان دولت یکی از معابر اصلی این محلات در تهران می باشد. این خیابان از خیابان ها مهم شهر تهران می باشد. باربری دولت در این منطقه برای ساکنین که قصد جا به جایی دارند بسیار کمک کننده است.

این خیابان دارای بافتی نوساز به همراه کوچه هایی با بافت قدیمی می باشد. که وجود این بافت ها نوساز و قدیمی در کنار هم این خیابان را جذاب کرده است. در این منطقه خدمات رفاهی ،پاساژ ها ،رستوران ها ،بیمارستان و مراکز بهداشتی که با وجود شلوغی بیش از حد آن و ترافیک زیاد آن بسیار معروف هستند با دسترسی عمومی وسایلی مانند مترو و اتوبوس و تاکسی می توان به این منطقه دسترسی پیدا کرد، که ایستگاه مترو قلهک یکی از دسترسی های این خیابان می باشد.

باربری دولت

خدمات باربری دولت

مجموعه باربری دولت برای اینکه بتواند رضایت مشتری را جلب نماید خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز ارائه می دهد. تا اگر وقت و حوصله بسته بندی لوازمتان را برای جا به جایی نداشتید با خیالت راحت این مسئولیت را به نیروها با تجربه باربری بسپارید. کارگران این بخش با در اختیار داشتن کارتن ها مقاوم، فوم ها ضربه گیر و سلفون کار بسته بندی را به اصولی ترین شکل ممکن انجام می دهند.

نیروها باربری باید از افراد خوش برخورد و مودب انتخاب شوند و در عین حال در کار تجربه لازم را داشته باشند. ضمن اینکه به کارگران خود آموزش داده ایم که صبر و حوصله به خرج دهند و به خواسته مشتری احترام بگذارند.

مطالعه کنید
باربری شادمهر

وسایل نقلیه باربری دولت

وسایل نقلیه در باربری دولت شامل کامیون ،کامیونت و وانت که بسته به حجم بار و وسایل شما یکی از موارد را می توانید انتخاب کنید. هزینه باربری به عوامل متعددی بستگی دارد. در واقع حجم بار و نوع وسیله نقلیه، تعداد کارگران، ساعات مورد نیاز و سایر موارد بستگی دارد تا هزینه نهایی اعلام شود.

 

 

باربری دولت

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241