باربری عباس آباد
اتوبار شیخ الرئیس
مهر 9, 1397
باربری عباس آباد
باربری مجیدیه
مهر 9, 1397
نمایش همه

باربری سوهانک

باربری عباس آباد

محله سوهانک در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. این منطقه در نزدیکی محله خوش آب و هوا ازگل قرار گرفته است که امروزه بیشتر با برج های بلند شناخته می شود. سوهانک در منطقه شمال شهر تهران واقع شده است. و از لحاظ موقعیت جغرافیایی به بلوار ارتش، دامنه جنوبی البرز، و از سمت غرب به گردنه قوچک منتهی می‌شود. محله سوهانک شامل بخش شمیرانات می باشد که مناطق مسکونی بسیار زیادی در آن جا قرار دارد. برای ساکنین این محله که قصد جا به جایی و اسباب کشی دارند باربری سوهانک در دسترس ترین و بهترین گزینه می باشد.

باربری سوهانک

خدمات باربری سوهانک

نیروهای باربری با تمام قوانین و مقرارت آشنایی لازم را دارند و آماده ارائه خدمات بسته بندی اثاثیه منزل به صورت حرفه ای به مشتریان عزیز می باشند. یکی از خدمات ویژه ارائه بیمه باربری می باشد که با استفاده از این نوع بیمه اطمینان داده می شود که در صورت وارد شدن هر گونه آسیب یا خسارتی می توانند ضرری که به وجود آمده از شرکت بگیرند.

از دیگر ویژگی های باربری سوهانک قیمت های مناسبی است که توسط مجموعه اصلی یعنی اتوبار پیروزی تعیین شده و زیر نظر اتحادیه است اعمال می شود. که قیمت های بسیار خوب و عادلانه ای که برای مشتریان قابل پرداخت و مناسب می باشد.

باربری سوهانک

ماشین باربری

انتخاب نوع ماشین حمل بار در اسباب کشی خوب و بدون نقص نقش بسیار مثبتی دارد. می توانید در صورتی که لوازم شما کم است برای جا به جایی از سرویس وانت برای حمل بار خود استفاده کنید. توصیه باربری سوهانک به شما عزیزان که قبل از اقدام و تصمیم به جا به جایی با توجه به اندازه وسایل و میزان حجم اثاثیه نوع ماشین حمل بار را انتخاب کنید و بعد اقدام به جا به جایی کنید.

مطالعه کنید
باربری اشرفی اصفهانی

 

باربری سوهانک

شماره تماس اتوبار سوهانک

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

باربری پیروزی بصورت شبانه روزی آماده ارائه حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای میباشد.