اتوبار خیابان کارگر
خرداد 8, 1398
باربری عباس آباد
اتوبار طالقانی
خرداد 8, 1398
نمایش همه

باربری طالقانی

باربری عباس آباد

باربری طالقانی درمحله طالقانی واقع شده که با سال ها سابقه از زیر مجموعه ها اتوبار پیروزی است. که در این چندین سال توانسته نظر مشتریان زیادی را به خود جلب کند. یکی از بهترین مراکز خدمات رسانی باربری است که از مجوزها رسمی برخوردار می باشد. انواع سرویس ها باربری شهری و برون شهری مانند حمل لوازم منزل ،لوازم ادارات و حمل هر نوع وسیله ای در ابعاد و وزن ها مختلف از جمله خدمات این مجموعه می باشد.

خدمات باربری طالقانی

مجموعه باربری طالقانی تلاش دارد تا خدمات خود را در کمترین زمان ممکن اما با کیفیت مناسب ارائه نماید. در این مجموعه نیز احتمال آسیب رسیدن به وسایل در اثر رانندگی یا اتفاقات ناگهانی دیگر وجود دارد. اما این باربری با بیمه کردن وسایل خسارت ناشی را جبران می کند. جای نگرانی نیست چرا که نیروها به قدری باتجربه هستند که آسیب رسیدن به وسایل در زمان بارگیری و تخلیه به حداقل می رسد.

باربری طالقانی

بسته بندی وسایل

باربری طالقانی متخصص بسته بندی اثاثیه منزل و حمل بار به صورت حرفه ای در محدوده طالقانی می باشد. نوع ماشین باربری بستگی به حجم بار شما دارد می تواند نیسان ،وانت ، کامیون باشد. که با وجود کارگران مجرب و آموزش دیده در کوتاه ترین زمان جا به جایی صورت می گیرد.

حمل و نقل وسایل سنگین

در زمان اسباب کشی با یکسری از وسایل بزرگ و حجیم رو به رو می شویم مانند یخچال ساید با ساید ،پیانو ، گاو صندوق ، کمدهای سنگین که حمل و نقل آن ها احتیاج به دانستن اصولی دارد.

مطالعه کنید
اتوبار امانیه

باربری طالقانی

قیمت باربری طالقانی 

تعرفه باربری شهری و بین شهری طبق اعلام اتحادیه می باشد. البته که بنابر خدمات ارائه شده این قیمت ها متفاوت نیز می باشد.

 

 

باربری طالقانی

شبانه روزی

اتوبار پیروزی در تمام ساعات شبانه روزی آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان
و ارائه خدمات می باشد در سراسر تهران و به صورت 24 ساعته می باشد.

تماس با ما

در صورت نیاز به باربری و یا کارگر برای جا به جایی و حمل بار فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241