اتوبار فاطمی
اردیبهشت 4, 1398
باربری عباس آباد
باربری امیرآباد
اردیبهشت 4, 1398
نمایش همه

باربری فاطمی

باربری عباس آباد

باربری فاطمی پوشش دهنده میدان فاطمی خیابان فاطمی و محلات اطراف آن می شود. این منطقه به خیابان فلسطین ،خیابان حجاب ، خیابان جمالزاده ،کارگر شمالی از سمت دیگر به خیابان ولیعصر و بزرگراه چمران متصل می شود. برای ساکنینی که در این منطقه هستند دسترسی به باربری که بتواند امر جا به جایی را انجام دهد بسیار مهم می باشد.

خدمات باربری فاطمی

خدماتی مانند اعزام نیرو کار و خودرو باربری به محل اولیه، و بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از بهترین لوازم بسته بندی صورت می گیرد و در نهایت به مقصد ارسال می شود. این مجموعه با بکارگیری بهترین نیروها منضبط و خوش اخلاق و با در اختیار داشتن لوازم و تجهیزات بهترین و خاطر انگیزترین اسباب کشی را برایتان رقم می زند.

باربری فاطمی

برتری های اتوبار

  • مراقبت و محافظت از لوازم با ارزش در اسباب کشی
  • سرعت بالا در بسته بندی و جا به جایی
  • بکارگیری ماشین ها مجهز
  • استفاده از تجهیزات استاندارد اسباب کشی مانند کارتن ها چند لایه ، بابل رپ ، چسب و…
  • صرفه جویی در وقت شما و اعضاء خانواده
  • اعزام نیرو حرفه ای و در عین حال خوش اخلاق

باربری فاطمی

بیمه و هزینه باربری

تمامی وسایل که توسط باربری فاطمی حمل می شود شامل بیمه می باشد در صورتی که قصد اسباب کشی به شهرها دیگر را دارید مجهزترین ناوگان حمل و نقل بین شهری کشور را در اختیار شما قرار می دهد. با توجه به حساسیت هایی جا به جایی و بارگیری لوازم برای ارسال به مسافت ها دور لازم است تا نکات ایمنی در داخل ماشین باربری رعایت شود. چیدمان بار و جا به جایی وسایل سنگین بسیار اهمیت دارد. کلیه هزینه های اتوبار پیروزی طبق نرخ مصوبه اتحادیه می باشد و بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

مطالعه کنید
باربری آراج

 

 

باربری فاطمی

تماس با ما

در صورت نیاز به باربری برای حمل و نقل و جا به جایی با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241