اتوبار خاوران
مهر 15, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار پرستار
مهر 15, 1397
نمایش همه

باربری فرحزاد

باربری عباس آباد

محله فرحزاد از محله ها قدیمی تهران است. که از گذشته به صورت روستایی سردسیر و خنک در مسیر جاده امامزاده داوود استقرار داشته. با گذر زمان در اثر توسعه پایتخت به صورت محله ای از شهر تهران در آمده این محله از بخش ها خوش آب و هوا شما غرب شمیران به حساب می آید که در منطقه 2 شهرداری تهران واقع شده است. ضلع شمالی این محدوده به دامنه ارتفاعات رشته کوه البرز منتهی می شود. به طور کلی فرحزاد محله ای واقع در شمال تهران است. که از بزرگراه یادگار امام ،جاده فرحزاد و بلوار فرحزادی شهرک غرب قابل رفت و آمد می باشد. برای ساکنین این محله قدیمی که قصد جابه جایی و اسباب کشی داشته باشند می توانند از باربری فرحزاد که در دسترس است استفاده کنند. البته که این باربری از زیر مجموعه اتوبار پیروزی می باشد.

باربری فرحزاد

خدمات باربری فرحزاد

هنگامی که تصمیم به جا به جایی می گیرید و قصد دارید از مکانی به مکان دیگر منتقل شوید بخش اصلی و مهمی که باید به آن توجه داشته باشید مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است. اگر این کار به شکل صحیح انجام نشود سبب می شود در طول مسیر به وسایل شما آسیب برسد و دچار مشکل شوید.

لوازمی که باربری فرحزاد برای بسته بندی وسایل خود از آن استفاده می کند شامل انواع کارتن و جعبه ها بسیار محکم ،چسب نایلون ، فوم و… می باشد. که با توجه به وسیله ای که قصد جا به جایی دارید از آن استفاده می کنید لازم نیست که نگران ظروف شیشه ای ،کریستالی و با ارزش خود باشید چرا که تمامی افراد حرفه ای و با تجربه در این مجموعه مشغول به فعالیت هستند.

مطالعه کنید
باربری تهرانپارس

باربری فرحزاد

مزایای باربری فرحزاد

یکی از مزیت ها باربری فرحزاد نسبت به سایر باربری ها این است که تمامی وسایل قبل از بار زدن به صورت رایگان بیمه می شود تا نگرانی از بابت خسارت به وسایل وجود نداشته باشد.

باربری فرحزاد به خاطر گسترده بودن فعالیتی که دارد از لحاظ ماشین و سرویس حمل بار دارای تنوع می باشد. که با توجه به میزان حجم بار و وسایلی که قصد دارید جا به جا کنید آن را تعیین می کنید. داشتن سرویس وانت بار و نیسان کمک می کند تا اگر وسایل کمتری دارید بتوانید از این سرویس استفاده کنید.

 

 

باربری فرحزاد

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241