باربری عباس آباد
باربری میدان پروین (شاهد)
مهر 4, 1397
باربری عباس آباد
باربری شمیران نو
مهر 4, 1397
نمایش همه

باربری لویزان

باربری عباس آباد

لویزان واقع در منطقه ۴ شهرداری تهران از دهکده‌های قدیمی شمیران، از شمال به ازگل، از جنوب به تپه‌های شمس‌آباد، از غرب به حسین‌آباد و از شرق به شیان محدود می‌شود. نام لویزان ریشه در باغات بادام این منطقه دارد. باربری لویزان برای اهالی این محله بسیار گزینه خوب و عالی می باشد. در اطراف این محله اتوبان هایی وجود دارد که دسترسی آسانی برای این محله فراهم می آورد. از آنجایی که این باربری شامل وانت بار ،خاور ،تریلی و انواع وسایل حمل و نقل اسباب کشی برای جا به جایی در تهران یا شهرستان می باشد. جایی برای نگرانی اسباب کشی وجود ندارد.

دقت کنید که موقعیت خاص این محله که از جهت عبور و مرور کاملا قابل دسترس و دارای مشکل همیشگی ترافیک نمی باشد. توجه داشته باشید که می توانید در هر ساعتی از روز که برایتان راحت است اقدام به جا به جایی کنید.

باربری لویزان

خدمات بسته بندی لوازم در باربری لویزان

همه وسایل سنگین منزل و یا لوازم شرکت با دقت بسیار و با استفاده از لوازم جانبی و کمکی بسته بندی و آماده حمل بار می شوند.

  • کارتن های چند لایه و محکم
  • استفاده از نایلون حبابدار
  • استفاده از دستگاه چسب زن مخصوص
  • بسته بندی اثاثیه منزل که شکستنی و آسیب پذیر هستند

به علاوه همه این موارد همکاران ما در اتوبار پیروزی با استفاده از بهترین امکانات و کارگران ماهر در زمینه ارائه خدمات باربری با تمام وجود در خدمت شما عزیزان همراه می باشند.

باربری لویزان

حمل وسایل سنگین توسط باربری لویزان

در این مجموعه وسایل و اثاثیه مختلف منزل جا به جا می شوند از جمله وسایل مبلمان یا یخچال ساید بای ساید ،تلویزیون ،کنسول و… بدون آسیب و با مهارت خاصی به مقصد نهایی ارسال می شود. البته که تمامی وسایل شامل بیمه باربری نیز می باشند تا در صورت بروز آسیب یا مشکلی شرکت خسارت وارد شده را می پردازد. ضمن همه این موارد در نظر داشته باشید که قیمت باربری دارای تعرفه مشخصی می باشد.

مطالعه کنید
اتوبار و باربری تجریش

 

باربری لویزان

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241