باربری عباس آباد
اتوبار بهشتی
خرداد 26, 1398
باربری عباس آباد
اتوبار مطهری
خرداد 26, 1398
نمایش همه

باربری مطهری

باربری عباس آباد

منطقه مطهری تهران در قسمت شمالی شرق استان تهران واقع شده است. این منطقه جز قدیمی ترین و خوش آب و هوا ترین مناطق استان تهران می باشد. امروزه ساختمان های مسکونی و تجاری بسیاری در این منطقه احداث شده است که اهمیت یک شرکت باربری مناسب در این منطقه را دو چندان می کند. اسباب کشی برای اکثر مردم کاری سخت و طاقت فرسا است. اما می توانید این کار سخت و دشوار را به نیرو ماهر و متخصص باربری مطهری بسپارید. تا یک خاطره دل انگیزه برای خودتان به یادگار باقی بماند. این باربری با تمام تخصص و نیرو حرفه ای آماده ارائه خدمات به عزیزان به خصوص اهالی منطقه مطهری می باشد. که با دسترسی راحت تر بتوانند جا به جایی خود را انجام دهند.

باربری مطهری

خدمات باربری مطهری

  • اسباب کشی اصولی و حرفه ای
  • بسته بندی تمامی وسایل به نحوه صحیح
  • جا به جایی و حمل بار تا ماشین باربری
  • انتقال تمامی وسایل به مقصد
  • چیدمان وسایل در محل جدید
  • ارائه خدمات به صورت شبانه روز حتی در ایام تعطیل

قیمت باربری مطهری

برای داشتن اسباب کشی حتما چک لیست از برنامه های که باید انجام دهید به همراه داشته باشید. یکی از خدمات شرکت باربری مطهری بسته بندی وسایل به شکل کاملا حرفه ای و با استفاده از بروزترین روش های بسته بندی می باشد. باربری مطهری تهران تمامی وسایل و لوازم شما را با استفاده از وسایل بسته بندی مخصوص آماده جابه جایی به سایر نقاط خواهد نمود و به گونه ای که هیچ گونه صدمه در حین جابجایی با اسباب و اثاثیه شما وارد نشود.

مطالعه کنید
اتوبار چیذر

تعرفه و قیمت های باربری و حمل بار توسط اتحادیه حمل بار محاسبه می گردد.اما برخی از خدمات اضافی ممکن است سبب تغییر قیمت ها شود. ما در اتوبار پیروزی در تلاش هستیم که بر اساس خدمات ارائه شده،بهترین قیمت را برای رضایت مشتریان عزیز تعیین کنیم.

باربری مطهری

تماس با ما

در صورت نیاز به باربری فقط کافیست با ما تماس حاصل فرمایید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241