باربری عباس آباد
اتوبار مطهری
خرداد 28, 1398
باربری عباس آباد
اتوبار مفتح
خرداد 28, 1398
نمایش همه

باربری مفتح

باربری عباس آباد

باربری مفتح با سال ها سابقه در امر باربری و حمل اثاثیه در محدوده مفتح است. این باربری جهت حمل وسایل سنگین از خاورهای مسقف که دارای اتاق مجزا هستند استفاده می کنند. به طور که مجموعه اتوبار پیروزی به طور کامل از صفر تا صد یک اسباب کشی و جا به جایی را برعهده می گیرد. اگر قصد اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر جا به جا کنید و احتیاج به خدمات حمل و نقل در محدوده مفتح دارید. این مجموعه با ماشین های مسقف آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

خدمات باربری مفتح 

  • دارای مجوز از اتحادیه
  • استفاده از کادر حرفه ای در جهت جا به جایی اثاثیه
  • ارائه خدمات حرفه ای و پیشرفته در امر بسته بندی اثاثیه منزل
  • حمل و نقل آسان و مطمعن با قیمت مناسب
  • ارائه خدمات به صورت شبانه روز و در ایام تعطیلات
  • ارسال بیمه نامه برای وسایل

باربری مفتح

بسته بندی وسایل در باربری مفتح

خدمات بسته یندی اثاثیه منزل شامل کالاهای حساس و شکستنی و نیز لوازم منزل مانند مبلمان ،ماشین لباسشویی و غیره می باشد. دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جا به جایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می شود. حتی در سرعت چیدمان بعد از اسباب کشی را نیز بالا می برد ضمن اینکه استفاده از جعبه های کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه خواهد شد.

مطالعه کنید
اتوبار شهرک پرواز

باربری مفتح

جمع بندی 

باربری مفتح با گذشت سال ها ارائه خدمات در امر اسباب کشی و جا به جایی اثاثیه منزل و اداری با کادری مجرب و ماشین ها و کامیون های مجهز و مخصوص با بکارگیری ابزار به روز بهترین کیفیت را به مشتریان خود ارائه می دهد. چرا که رضایت مشتریان از مهم ترین دست آوردهای باربری پیروزی است.

 

 

باربری مفتح

تماس با ما

021-33100434           021-33100261          0912-4082241