باربری عباس آباد
باربری شیخ بهایی
مهر 24, 1397
باربری عباس آباد
باربری توانیر
مهر 24, 1397
نمایش همه

باربری ملاصدرا

باربری عباس آباد

محله ملاصدرا تهران یکی از معابر اصلی می باشد. از جهت موقعیت جغرافیایی این خیابان به بزرگراه چمران، بزرگره کردستان، بزرگراه حقانی و به خیابان شیراز و برزیل متصل می گردد. این منطقه دارای آب و هوا عالی و دسترسی بسیار خوبی می باشد. برای ساکنان این محله که بتوانند به راحتی اسباب کشی انجام دهند و دچار دردسر نشوند باربری ملاصدرا حضور دارد تا در کوتاه ترین زمان و با اطمینان خاطر وسایل و لوازم عزیزان را جا به جا کند.

خدمات باربری ملاصدرا

  • بسته بندی اثاثیه منزل
  • حمل وسایل و لوازم و به ماشین حمل و نقل
  • حمل وسایل سنگین مانند یخچال ،مبل و….
  • جا به جایی با ماشین باربری مجهز بدون هر گونه آسیبی
  • چیدمان وسایل در منزل جدید بعد از تخلیه
  • بیمه کردن تمامی وسایل منزل
  • فعالیت در شبانه و روز و حتی در ایام تعطیل

باربری ملاصدرا

مراحل اسباب کشی

مراحل اسباب کشی به اندازه کافی سخت و دشوار است به طوری که اگر این کار توسط نیرو با تجربه صورت نگیرد موجب آسیب به وسایل و خود فرد نیز می شود. وجود این باربری با پرسنل حرفه ای و کار بلد سبب شده تا مراحل جا به جایی بسیار سریع و در موعد مقرر انجام شود. این مجموعه با داشتن تجهیزات تخصصی بسته بندی و حمل بار شامل کارتن ها محکم و با دوام در سایز ها مختلف به همراه فوم، پلاستیک حباب دار، چسب و… جهت حفظ وسایل از آسیب احتمالی استفاده می شود. تنوع ماشین حمل بار در شرکت باربری ملاصدرا بسیار زیاد است. نیرو حمل بار با رعایت نکات ایمنی ابتدا وسایل سنگین را به ماشین منتقل می کند. مرحله بعد جا به جایی بار و رسیدن به مقصد و چیدمان در محل مورد نظر است.

مطالعه کنید
اسباب کشی آسان

هزینه ها باربری ملاصدرا

تمام کرایه ها و تعرفه ها باربری ملاصدرا بر اساس نرخ اتحادیه می باشد. به اضافه اینکه اتوبار پیروزی به عنوان مجموعه اصلی باربری ملاصدرا یکی از منصف ترین باربری در منطقه است که تمامی تلاش خود را برای کسب رضایت مشتری انجام می دهد.

 

 

باربری ملاصدرا

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241