باربری نیایش
اسفند 14, 1397
باربری مدرس
اسفند 14, 1397
نمایش همه

باربری ولیعصر

باربری عباس آباد

باربری ولیعصر همانطور که از نام آن پیداست در منطقه ولیعصر تهران آماده حمل بار ، بسته بندی وسایل و جا به جایی به صورت شبانه روزی می باشد. ضمن داشتن پرسنل ماهر و حرفه ای و مجهز به جدید ترین ابزار آلات در سریع ترین زمان جا به جایی صورت می گیرد.

خدمات باربری ولیعصر

  • بسته بندی اثاثیه منزل با استفاده از کارتن ها مقاوم ، نایلون حبابدار، چسب و…
  • حمل بار و ارسال اثاثیه از تهران به شهرستان
  • دارای ماشین ها حمل بار مانند کامیون، نیسان ، وانت
  • حمل وسایل سنگین مانند پیانو ، ساید بای ساید ،گاو صندوق
  • دارای مجهزترین وسایل حمل بار

باربری ولیعصر

 

نحوه حمل بار توسط باربری ولیعصر

جهت جلوگیری از شکستگی و آسیب به وسایل، لوازم با پلاستیک حباب دار پیچیده شده و در داخل کارتن قرار می گیرد. کارتن ها کاملا کیپ و پُر شده تا موقع حرکت، لوازم جابجا نشود. پس از بارگیری وسایل در کامیون از پتو برای ایمنی بیشتر استفاده می شود. پتوها در بین بار قرار می گیرد و مانع حرکت کارتن ها می شود. لوازم بزرگتر و وسایل سنگین در داخل ماشین حمل بار با طناب در جای خود محکم خواهد شد. به این ترتیب خیال تان بابت سالم رسیدن لوازم به مقصد راحت باشد.

هزینه حمل بار

تمامی کرایه ها و نرخ ها حمل بار در مجموعه اتوبار پیروزی به طور کلی زیر نظر اتحادیه و طبق نرخ مصوب می باشد. و تمامی تلاش ما در این مجموعه رضایت تک به تک مشتریان است و برای دست یابی به این هدف بهترین خدمات را ارائه می کنیم.

مطالعه کنید
باربری دروازه دولت

باربری ولیعصر

جمع بندی

ما باور داریم که جابجایی اثاثیه یک کار تخصصی است که نیاز به برنامه ریزی و مدیریت صحیح دارد. افرادی که تجربه کار با اتوبار را ندارند نمی توانند گزینه خوبی برای حمل اثاثیه منزل باشند. باربری ولیعصر یک تیم حرفه ای و خوش قول هستیم که سال ها در منطقه ولیعصر فعال داریم.

باربری ولیعصر

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241