باربری عباس آباد
اتوبار نیاوران
مهر 9, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار شیخ الرئیس
مهر 9, 1397
نمایش همه

باربری کامرانیه

باربری عباس آباد

باربری کامرانیه برای ساکنین منطقه یک به خصوص محله کامرانیه بسیار مفید و کارآمد می باشد. چون که اسباب کشی همیشه با استرس و نگرانی همراه است و با کمک گرفتن از اتوبار و باربری می توانید تجربه جالبی را داشته باشید.

محله کامرانیه از مناطق لوکس و عیان نشین در شهر تهران می باشد که در شمال شهر واقع شده است. خیابان کامرانیه از سمت شمال با خیابان های نیاوران و جماران، از سمت جنوب با بزرگراه صدر، از شرق و غرب با خیابان فرمانیه همجوار می باشد.

خدمات باربری کامرانیه

باربری کامرانیه با داشتن نیرو و پرسنل ماهر و متخصص در زمینه بسته بندی آماده ارائه خدمات به ساکنین منطقه کامرانیه می باشد. به طور کلی اتوبار پیروزی که باربری کامرانیه از زیر مجموعه آن است با استفاده از جدیدترین متدها وسایل را بسته بندی می کنند. با استفاده از برچسبی که به کارتن ها چسبانده می شود تا محتویات داخل هر کارتن به راحتی قابل تشخیص باشد و در زمان تخیله و چیدمان دچار سردرگمی نشوید.

بسته بندی اثاثیه منزل به صورت اصولی و صحیح

حمل و بار زدن در ماشین حمل بار به صورت درست

در سریع ترن زمان جا به جایی شما انجام می شود

آماده ارائه خدمات به صورت شبانه روزی حتی در ایام  تعطیل

حمل بار به نقاط مختلف کشور

باربری کامرانیه

مزایا استفاده از باربری

  • به حداقل رساندن آسیب و خطرات احتمالی
  • اطمینان از به موقع رسیدن لوازم به مقصد
  • صرفه جویی در وقت و هزینه شما

بیمه نامه از مهم ترین اصولی است که با صدور آن از نگرانی و استرس مشتری کاسته شده و به منظور جلوگیری از خسارت در هنگام وقوع حادثه ای غیر منتظره انجام می گیرد. نام آشنا بودن اتوبار پیروزی به دلیل اعتماد و اطمینان مشتری های عزیزمان طی این سال ها می باشد.

مطالعه کنید
باربری شمس آباد

 

باربری کامرانیه 

 

شماره تماس باربری پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241