باربری عباس آباد
باربری تهرانپارس
خرداد 6, 1399
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی اثاثیه منزل
خرداد 6, 1399
نمایش همه

اتوبار تهرانپارس

باربری عباس آباد

اتوبار پیروزی با 20 سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار و جابه جایی اثاثیه منزل یا ادارات با کادری مجرب و خوش اخلاق آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان گرامی می باشد.
ساکنان محترم محله تهرانپارس واقع در منطقه 4 شهرداری تهران ، زین پس می توانند با خیال آسوده اتوبار تهرانپارس را برای اسباب کشی منزل یا محیط کار خود انتخاب نمایند.

اتوبار و باربری شهرک محلاتی

خدمات اتوبار تهرانپارس به چه شرحی است؟

بسته بندی حرفه ای لوازم شکستنی و چینی آلات توسط نیروهای دوره دیده با کارتن های ضخیم 5 لایه  و ضربه گیر به منظور صدمه ندیدن آن ها صورت می گیرد.

حمل بار توسط کارگران زبده و خوش خلق اتوبار تهرانپارس به جهت حفظ آرامش و روحیه شما عزیزان در هنگام اسباب کشی انجام می پذیرد.

اثاثیه خاص مانند پیانو ، یخچال ساید ، گاوصندوق و … توسط افراد با توان بدنی زیاد حمل می گردد تا آسیبی به این وسایل ارزشمند وارد نشود.

باربری تهرانپارس با در اختیار داشتن انواع ماشین های مسقف و روباز از قبیل وانت ، نیسان ، کامیون و کامیونت قدرت انتخاب بیشتری را برای مشتری فراهم می آورد.

تمام خودروهای اتوبار پیروزی موکت کاری شده و با ارتفاع مناسب برای حمل هر نوع وسیله ای مساعد می باشند.

باربری بین شهری یا درون شهری با رعایت تعرفه های مجاز و قیمت های مناسب انجام خواهد شد.

استخدام رانندگان با سابقه کار زیاد و آشنایی کامل با جاده های کشور موجب شده تا اثاثیه شما در امنیت کامل از مبدا به هریک از شهرستان های مقصد برسد.

مطالعه کنید
باربری کاظم آباد

باربری شهر ری            

علت اعتماد شما به باربری تهرانپارس چیست؟

بیمه نامه از مهم ترین اصولی است که با صدور آن از نگرانی و استرس مشتری کاسته شده و به منظور جلوگیری از خسارت در هنگام وقوع حادثه ای غیرمنتظره انجام می گیرد ؛

که شامل کلیه خدمات برون شهری و درون شهری می باشد.

اتوبار پیروزی به صورت شبانه روزی آماده ارائه حمل و نقل و بسته بندی حرفه ای می باشد. بنابراین در هر ساعتی می توانید با همکاران ما در این واحد باربری تماس حاصل کنید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241

نیروها طبق زمان بندی درخواستی شما در محل سکونتتان حاضر خواهند شد و فعالیت خود را بر مبنای اصول حرفه ای انجام خواهند داد.

نام آشنا بودن اتوبار پیروزی به دلیل اعتماد و اطمینان مشتری های عزیزمان طی این سال ها می باشد.

خستگی ناشی از اسباب کشی به تنتان نخواهد ماند ؛ مادامی که باربری تهرانپارس را انتخاب می کنید.

مفتخریم که اتوبار تهرانپارس را برگزیده اید.