باربری عباس آباد
باربری مفتح
خرداد 29, 1398
باربری عباس آباد
باربری نامجو
خرداد 29, 1398
نمایش همه

اتوبار مفتح

باربری عباس آباد

چنانچه قصد اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این خصوص ندارید و اینکه در منطقه یا محدوده مفتح سکونت دارید. بهترین گزینه انتخاب اتوبار مفتح است. اسباب کشی و حمل و نقل کار سخت و دشواری به نظر می رسد که اگر با باربری مطمعن با کادر مجرب و نیروها خوش اخلاق با انواع ماشین های باربری مجهز خدمات خوبی را ارائه می دهند کار سهل و آسوده ای می شود.

خدمات اتوبار مفتح

این باربری با سال ها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل و بسته بندی اثاثیه منزل با نیروها ماهر داشتن، قیمت ها استثنایی، انواع ماشین باربری مسقف و روباز در خدمت مشتریان عزیز می باشد. اتوبار مفتح با استفاده از بروزترین روش ها و فنون در اسباب کشی و حمل و نقل را کار کمی ساده و راحت تر کرده است.

بسته بندی لوازم منزل باید با دقت بسیار بالایی انجام شود. انواع لوازم از کالاهای حساس و شکستنی مبلمان ،ماشین لباسشویی یا اسباب کشی ادارات و شرکت ها نیز لازم است تا با حساسیت بالایی جا به جا شوند.

اتوبار مفتح

نکته : زمان و وقت در اسباب کشی بسیار حائز اهمیت می باشد که بتوانید کارها طبق برنامه و زمان بندی انجام شده به نتیجه برسانید. اتوبار مفتح مفتخر است که لوازم شما را در کوتاه ترین زمان و بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به مقصد می رساند.

بیمه نامه اتوبار مفتح

یکی از اصول حمل و نقل داشتن بیمه نامه برای بار ارسالی می باشد. از آنجایی که حادثه خبر نمی کند و همیشه خطر در کمین است
به این صورت که قبل از شروع کار برای جا به جایی های درون شهری و برون شهری بیمه نامه از مجموعه اصلی یعنی اتوبار پیروزی صادر می شود که اگر خدایی ناکرده اتفاقی رخ داد در این بین کسی متضرر نشود.

مطالعه کنید
باربری میدان سپاه

اتوبار مفتح

قیمت اتوبار مفتح

قیمت باربری حمل بار و اسباب کشی منزل حتی به صورت بین شهری بسته به قیمتی که اتحادیه اعلام کرده می باشد. این هزینه مربوط به بسته بندی و حمل بار در تهران یا ارسال بار به شهرستان ها را شامل می شود.

 

اتوبار مفتح

تماس با ما

اگر نیاز به باربری داشتید با شماره های ذیل تماس بگیرید.

021-33100434           021-33100261          0912-4082241