باربری عباس آباد
باربری خاک سفید
شهریور 21, 1397
باربری شهرک شهید باهنر
شهریور 21, 1397
نمایش همه

باربری جوادیه

باربری عباس آباد

باربری جوادیه از زیر مجموعه و محلات اتوبار پیروزی می باشد که سال های طولانی است در زمینه جا به جایی و اسباب کشی فعالیت می کند و نیروهای باتجربه و کار بلدی را در اختیار دارد. این اتوبار در منطقه جودایه آماده ارسال بار و جا به جایی آن در کوتاه ترین زمان و با رعایت نکات ایمنی می باشد.

خدمات باربری جوادیه

  • اسباب کشی با انواع ماشین ها مانند کامیون ،وانت و….
  • خدمات بسته بندی اثاثیه منزل ،محل کار
  • چیدمان وسایل در در منزل جدید
  • حمل وسایل سنگین مانند مبلمان ،یخچال ، گاوصندوق
  • باربری شهری و بین شهری
  • پاسخگویی شبانه روزی و حتی در ایام تعطیلات

باربری جوادیه

بسته بندی وسایل در باربری جوادیه

باربری جودایه با استفاده از جدیدترین فناوری ها و تکنولوژی انواع کارتن در سایز ها مختلف را به همراه دارد. تا به بهترین شکل وسایل را بسته بندی و نظم دهد. چرا که بسته بندی مناسب سبب سهولت در جا به جایی و همچنین آسان تر شدن  چیدمان در منزل جدید امکان پذیر می کند. ضمن اینکه استفاده از جعبه ها کارتن با کیفیت عالی باعث حفظ و جلوگیری از آسیب رسیدن به وسایل خواهد شد.

باربری در منطقه جوادیه با کادری مجرب و تضمین خدمات شما را در جا به جایی و بسته بندی لوازم منزل و ادارت به صورت شبانه روز و حتی در ایام تعطیل یاری می رساند. دقت، سرعت و اطمینان از مهم ترین معیارها برای این مجموعه است. شما را یاری می دهیم تا با صرف هزینه کمتر نتیجه مطلوبی بگیرید.

مطالعه کنید
باربری محمود آباد

نکات کلیدی در اسباب کشی

در اسباب کشی حتما یک چک لیست از کارهای که باید انجام دهید داشته باشید. تا کاری از قلم نیوفتد و بتوانید یک زمان بندی مناسب و خوبی برای انجام کارها در اختیار داشته باشید.

از افراد خانواده کمک بخواهید تا هر شخص وسایل خود را در اتاق شخصی که دارد قرار دهد با این روش بسیاری از وسایل جا به جا می شوند.

 

باربری جوادیه

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241