باربری عباس آباد
باربری گلستان
مهر 14, 1397
باربری عباس آباد
اتوبار افسریه
مهر 14, 1397
نمایش همه

باربری هروی

باربری عباس آباد

باربری هروی و ارائه خدمات اسباب کشی و حمل اثاثیه در محدوده هروی از خدماتی است که اتوبار پیروزی در این محله ارائه می دهد. خدمات بسته بندی اثاثیه منزل، کارتن اسباب کشی، کارتن رگال دار برای لباس، فوم ضربه گیر، نایلون حباب دار خدمات مهمی است که ارائه می شود.

محله هروی در منطقه 4 واقع شده که از لحاظ جغرافیایی در غرب آن محله پاسداران و در جنوب آن محله های مجدیه و سید خندان قرار گرفته است. به این ترتیب موقعیت هروی به لحاظ دسترسی به محله های معروف تهران بسیار خوب می باشد.

خدمات باربری هروی

این مجموعه با استفاده از پرسنل آموزش دیده و با تجربه و در نظر گرفتن شرایط منطقه همواره سریع ترین و بهترین خدمات را ارائه می دهد. به طوری که می توانید برای انجام کلیه امور نظیر اسباب کشی جا به جایی و حمل وسایل بزرگ و کوچک با باربری هروی تماس بگیرید. این اتوبار با بسته بندی تمام وسایل منزل در جعبه های مخصوص امکان شکستن و آسیب دیدن آن ها را به حداقل می رساند و با بیمه کردن آن ها در صورت آسیب دیدن شرایط جبران و پرداخت خسارت را فراهم می آورد.

باربیر هروی

ویژگی ها

  • داشتن مجوز رسمی و جواز کسب از اتحادیه
  • بیمه کردن تمامی بارها و وسایل
  • استفاده از نیروی کار با تجربه و خوش اخلاق
  • ارائه خدمات بسته بندی
  • ارائه خدمات در تمامی نقاط
  • ارائه خدمات ارسال بار به شهرستان ها

باربری هروی

در آخر

اسباب کشی امری سخت و طاقت فرسا می باشد که هر خانواده ای موقع اسباب کشی بخاطر سختی آن احساس خوبی نسبت آن ندارد. اما باربری پیروزی که تخصصش اسباب کشی است و آماده است که تمامی کارها اسباب کشی از صفر تا صد در محله هروی و سایر محله های این محدوده یعنی باربری شرق تهران را به بهترین نحوه ممکن انجام دهد.

مطالعه کنید
باربری پیروزی

 

باربری هروی

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241