باربری عباس آباد
اتوبار افسریه
مهر 14, 1397
اتوبار زینبیه
مهر 14, 1397
نمایش همه

باربری پیروزی

باربری عباس آباد

باربری پیروزی سهم زیادی از حمل و نقل شهری و بین شهری را به خود اختصاص می دهد این افتخار حاصل سال ها تجربه و اعتماد هموطنان عزیز می باشد. اگر به دنبال اسباب کشی راحت و بی دغدغه ای هستید که با اطمینان خاطر بتوانید وسایل خود را به آن بسپارید اتوبار پیروزی بهترین انتخاب می باشد.

خدمات باربری پیروزی

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی حرفه ای وسایل به معنی جمع آوری منظم و جلوگیری از شکستن و خسارت می باشد. که برای بسته بندی وسایل از لوازمی مانند فوم ،کارتون، سلفون ،چسب ،رگال لباس ، تسمه کش که هر کدام از وسایل ذکر شده نقش خاص خود را ایفا می کنند .

باربری پیروزی

کارتون

برای کم کردن حجم و بالا بردن سرعت حمل می توان خرده ریز و اقلام شکستنی را داخل کارتن کرد.

سلفون

برای جلوگیری از گرد و خاک و بازشدن چسب و بازشدن فوم یا نم کشیدن وسایل استفاده می شود و فضا های که باز می ماند را می پوشاند.

تسمه کشی

برای کارتن و وسایل سنگین که نیاز به به بستن است. تا از باز شدن وسایل در حین جا به جایی یا از ریختن آن ها جلوگیری شود. نیروهای ماهر و حرفه ای که حضور دارند این کار را به صورت کامل و اصولی انجام می دهد.

رگال لباس

برای جلوگیری از چروک شدن لباس استفاده می شود و در امر جا به جایی نقش مهمی را برعهده دارد.

باربری پیروزی

جمع بندی

اتوبار پیروزی شامل  خدمات بسته بندی و حمل و نقل بار در منطقه پیروزی تهران می باشد. نیرو ماهر در محل با کارتن درجه اول وسایل را بسته بندی می کند و مانع از شکستگی لوازم می شود. و با استفاده از پلاستیک های حباب دار مبلمان را بسته بندی کرده و وسایل سنگین را با دقت و مهارت حمل می کنند. باربری پیروزی ارائه دهنده خدمات شبانه روزی باربری، حمل بار، بسته بندی اثاثیه منزل، حمل اثاثیه، بسته بندی اثاثیه، حمل و نقل، جابجایی بار و اثاث کشی می باشد.

مطالعه کنید
باربری شمس آباد

 

باربری پیروزی

 

شماره تماس اتوبار پیروزی

021-33100434           021-33100261          0912-4082241