باربری لوازم منزل
باربری لوازم منزل، باربری پیروزی
فروردین 5, 1402
باربری معتبر
شناختن باربری معتبر
فروردین 5, 1402
نمایش همه

نکات طلایی اسباب کشی اصولی

نکات کلیدی اسباب کشی

اکثر مردم یک اسباب کشی سریع رو دوست دارن در حالی که در این اسباب کشی آسیبی به وسایل وارد نشود. اما این خواسته ها بدون برنامه ریزی ممکن نیست. در این مقاله اطلاع پیدا می کنید که چطور می توانید با رعایت نکات کلیدی اسباب کشی، راحتی را تجربه کنید. در حال حاضر به کمک باربری پیروزی این امکان فراهم شده است.

برای داشتن یک اسباب کشی بدون استرس اولین گام فراهم آوردن شرایط برای یک اسباب کشی مرتب و راحت با رعایت اصول حمل بار  است. ایجاد نظم در جمع آوری لوازم و داشتن یک برنامه ریزی اصولی برای بسته بندی و جا به جایی وسایل از جمله اصلی ترین نکاتی است. که برای داشتن یک اسباب کشی راحت و مرتب باید به آنها توجه داشت.

نکات کلیدی اسباب کشی

نکات کلیدی اسباب کشی

  • لوازم مورد نیاز برای یک بسته بندی راحت و اصولی را فراهم کنید.
  • به نظافت لوازمی که قرار است بسته بندی شوند قبل از انجام این کار بپردازید .
  • در صورت نگهداری جعبه‌های لوازم منزل آنها را برای استفاده و بسته بندی در دسترس بگذارید.
  • کارتن‌ها و جعبه‌های تهیه شده برای جا به جایی و بسته بندی وسایل را پیش از بسته بندی از نظر مقاومت چک کنید. برای محکم تر کردن جعبه‌ها می‌توانید یک دور چسب پهن در اطراف آن بزنید.
  • کاربرد طناب و استفاده از آن برای حمل راحت تر و استحکام بیشتر جعبه ها در فراهم آوردن شرایط اسباب کشی راحت و مرتب توصیه می‌شود.
  • یک برچسب و یا لیست حاوی لوازم درون هر جعبه را تهیه و بر روی آن بچسبانید. برای تکمیل بسته بندی ظروف چینی و لوازم شکستنی با ماژیک قرمز  واژه احتیاط در حمل روی بسته قید کنید.
  • روی هر جعبه علاوه بر لیست لوازم محل قرارگیری آنها را نیز قید کنید. تا در هنگام نقل مکان هر کارتن به اتاق مورد نظر انتقال یابد. این امر در اسباب کشی مرتب بسیار تاثیر دارد.
  • کمد و کشوی میز‌ها را تمیز کرده و درب آنها را برای جلوگیری از برخورد با سلفون یا چسب روی هم قرار دهید. از برخورد مستقیم چسب با لوازم چوبی خودداری کنید.
  • وسایل برقی آشپزخانه را برای جلوگیری از آسیب احتمالی با روش‌های اسباب کشی ماشین ظرفشویی، رعایت نکات حمل یخچال ساید و توجه کافی به ماشین باربری لوازم جمع آوری کنید. با این خلاقیت در اسباب کشی احتمال مواجهه با مشکل روشن نشدن یخچال بعد از جابجایی و موارد مشابه از بین می‌رود.
مطالعه کنید
تجربه اسباب کشی با کودکان

نکات کلیدی اسباب کشی

لوازم و تجهیزات اسباب کشی

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی مثل کارتن، طناب، جعبه‌های مقوایی ضخیم در سایز‌های مختلف، جعبه‌های پلاستیکی و چوبی مخصوص میوه، پارچه، چسب نواری پهن، منگنه، برچسب، بند، پلاستیک‌های حباب دار و لوازم ضربه گیر برای بسته بندی ظروف شکستنی، روزنامه باطله و در نهایت ماژیک‌های رنگی برای یادداشت روی کارتن‌ها تهیه کنید.

جمع بندی

فوت و فن اسباب کشی راحت و مرتب و انجام اصول اسباب کشی با رعایت نکات مهمی که در راهنمای کامل اسباب کشی منزل و بسته بندی وسایل ارائه شد به راحتی قابل اجراست. امروزه با به کارگیری نیرو‌های خدماتی در شرکت‌های مخصوص باربری مانند اتوبار پیروزی برای بسته بندی و حمل بار اسباب کشی مرتب به راحتی امکان پذیر است.