اسباب کشی سالمندان
چند راهکار مفید برای اسباب کشی افراد سالمند
مهر 5, 1399
باربری عباس آباد
اتوبار نبرد
مهر 5, 1399
نمایش همه

اتوبار هروی

باربری عباس آباد

به منظور ارائه بهترین خدمات ، در کوتاه ترین زمان با قیمت مناسب برای شما ساکنین محترم محله میدان هروی واقع در منطقه 4 شهرداری تهران ؛ جهت اسباب کشی منزل یا دفتر کار خود با اتوبار هروی ، یکی از شعب اتوبار پیروزی آشنا شوید. زمان با ارزش شما برای ما نیز ارزشمند است. کارگران حرفه ای باربری هروی اجازه نمی دهند که ذره ای از وقت گرانبهای تان هدر رود.

سرعت و دقت در جابه جایی بار ، خاطره شیرینی را از یک اسباب کشی بی دردسر برایتان رقم خواهد زد. 

اسباب کشی منزل توسط اتوبار هروی

اتوبار هروی دارای ماشین های مسقف و روباز می باشد که در شرایط آب و هوایی مختلف در هر فصل ، به انتخاب مشتری آن را ارسال می نماید.

کارگران باربری این مجموعه ورزیده هستند و از قوای جسمی بالایی برخوردار می باشند. با توجه به اینکه تنها قدرت بدنی لازمه کار انتقال وسایل نمی باشد و نیاز است تا یک کارگر نحوه چگونگی حمل هر یک از وسایل را بداند ، اتوبار پیروزی آموزش های لازم را به کارگران می دهد تا اثاثیه گران قیمت و حساس ، در حین جابه جایی آسیب نبینند.

باربری شهر ری

چیدمان درست و اصولی وسایل در داخل ماشین موجب شده تا از کمترین فضا استفاده شود و هزینه اضافی بر روی دست مشتری نگذارد.

حمل و نقل بین شهری توسط راننده های با تجربه و ماهر اتوبار سبب شده تا با رعایت نکات ایمنی سفری بی خطر تا رسیدن به مقصد رقم بخورد و با تعرفه مناسب ارسال بار به شهرستان انجام پذیرد.

مطالعه کنید
اتوبار سمنگان

باربری شهر ری

حمل بار درون شهری نیز با وجود راننده ماهر در امر مسیریابی موجب می گردد تا از هدر رفت زمان در رسیدن به محل موردنظر ممانعت به عمل آید.

بسته بندی اثاثیه منزل

اتوبار هروی در صورت نیاز شما مشتریان عزیز ، نیروهای دوره دیده و کارآزموده را به منزلتان اعزام نموده تا در این امر مهم شما را یاری رسانند. بسته بندی لوازم برای آن افرادی که دارای مشغله شغلی زیاد هستند ، کاری سخت و وقت گیر است ، پس بهتر است ، بسته بندی اثاثیه منزل را به یک شرکت باربری مطمئن بسپارید.

مبلمان و سرویس چوبی با ضربه گیرهای نایلونی ضخیم پوشانیده شده تا از زخمی شدن آن در حین انتقال جلوگیری به عمل آید.

چینی آلات و لوازم شکستنی با ضربه گیر های محکم در کارتن های قطور و چندلایه به طور منظم قرار گرفته و درب کارتن ها با چسب های قوی مسدود می شود.

مانیتور کامپیوتر ، ال ای دی و ال سی دی به دقت با ضربه گیرهای مخصوص این اشیا پوشانیده می شوند. هم چنین اجناس گران قیمت از قبیل یخچال ساید ، گاو صندوق ، پیانو ، ماشین لباسشویی و … با حساسیت زیاد کارگران اتوبار هروی بسته بندی می گردند.

اتوبار پیروزی

اتوبار هروی | اتوبار پیروزی

صدرو بیمه نامه قبل از اقدام به باربری برای کلیه وسایل و اثاثیه شما ، تضمینی است برای به سلامت رسیدن بار شما به مقصد ، خواه درون شهری باشد یا برون شهری. حراست و صیانت از وسایل شما وظیفه اتوبار پیروزی است.

لذت از اسباب کشی آسان حق شماست. با اتوبار هروی این امر میسر خواهد شد.

مطالعه کنید
باربری شهرک گلها