تعهد و خوش خلقی کارگران اتوبار پیروزی ، مصون نگه داشتن اثاثیه در حین جابه جایی و رضایت مشتریان گرامی سبب گردید تا شعبه اتوبار پاسداران را افتتاح نماییم.
ساکنین عزیز محله پاسداران واقع در منطقه 4 شهرداری تهران ، به سهولت می توانید از خدمات شرکت باربری ما در زمینه حمل بار و اسباب کشی بهره مند شوید.

اتوبار پاسداران ؛ بهترین خاطره اسباب کشی را برای شما رقم می زند!

اتوبار پاسداران چگونه حمل بار شما را انجام می دهد؟

اتوبار پاسداران اولویت اول کاری خود را بر مبنای به سلامت رسیدن بار شما گذاشته است. استفاده از کارگران با تجربه سبب می گردد تا اثاثیه شما بدون هیچگونه آسیب و صدمه ای از مبدا به مقصد منتقل شوند.

استخدام رانندگان با تجربه و آشنا به جاده های سراسر کشور در این باربری موجب گردیده تا حمل و نقل برون شهری ( ارسال بار به شهرستان ) در امنیت کامل انجام گیرد. لذا در طول سفر نکات ایمنی توسط راننده رعایت می گردد و یا یاری خداوند سفری بی خطر تا رسیدن به مکان موردنظر رقم خواهد خورد.

وجود رانندگان کاربلد در امر مسیریابی در حمل و نقل درون شهری نیز موجب گردیده تا از زمان به صورت بهینه استفاده شود و در کمترین ساعت ممکن اسباب شما به محل تعیین شده برسد.

نیروهای این واحد باربری سر وقتی که از سوی شما تعیین می گردد ، به آدرس موردنظر اعزام خواهند شد.

اتوبار هروی

بسته بندی وسایل جهت اسباب کشی

یکی دیگر از خدمات این واحد باربری اتوبار در زمینه اثاث کشی منزل که در صورت تمایل شما انجام می پذیرد ، بسته بندی اثاثیه منزل می باشد.

مطالعه کنید
باربری خراسان

کلیه وسایل اعم از لوازم برقی آشپزخانه تا مبلمان و سرویس چوبی با ضربه گیرهای محکم پوشانیده می شوند تا در حین عبور از راه پله ها زخمی نگردند.

کریستال ها ، ظروف بلوری و چینی آلات توسط ضربه گیر های نایلونی حباب دار در کارتن های محکم و قطور چند لایه قرار می گیرند. بدین ترتیب هیچگونه صدمه ای نخواهند دید.

باربری شهر ری

صدور بیمه نامه چه مزایایی دارد؟

قبل از شروع به باربری توسط اتوبار پاسداران بیمه نامه برای کلیه وسایل و اثاثیه شما صادر می شود.

اگر حادثه یا پیشامد غیرمنتظره ای در حین جابه جایی رخ دهد ، خسارت به طور کامل به شما مشتری بزرگوار پرداخت خواهد گردید.

البته این یک پیش بینی است و امید آن داریم که با کمک خداوند هرگز از این سوانح به وجود نیاید همانطور که تاکنون رخ نداده است.

اتوبار پاسدارن | اتوبار پیروزی

مفتخریم که اتوبار پاسداران را برای اسباب کشی منزل یا محل کار خود انتخاب نموده اید.

اعتماد شما سرمایه این مجموعه باربری می باشد و به آن افتخار می نماییم.

جهت مشاوره رایگان با پرسنل اتوبار پیروزی با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید.

02133100261    –   02133100434