باربری عباس آباد
اتوبار افسریه
آبان 10, 1399
خدمات باربری
خدمات باربری در اتوبار پیروزی
آبان 10, 1399
نمایش همه

تفاوت باربری شهری با باربری شهرستان

باربری شهرستان

تعریف باربری

جابه جا کردن و حمل و نقل وسایل از نقطه ای به نقطه دیگر را تعریف باربری می گویند .اتوبار به شرکت های که وظیفه حمل بار درون شهری را دارند گفته می شود این شرکت ها جابه جایی اثاثیه منزل وسایل اداری و لوازم مشابه را برعهده دارند .البته این شرکت ها خدمات باربری شهرستان هم ارائه می دهند که بارنامه مورد نیاز را از باربری خود استان خریداری می نمایند.

انواع باربری

اولین و متداول ترین نوع حمل و نقل باربری درون شهری است .که خدمات جابه جایی وسایل و اسباب کشی در سطح شهری را ارائه می دهند. باربری شهرستان که براساس استان ها و شهرستان های ایران حمل و نقل اثاثیه منزل و وسایل اداری صورت می گیرد. باربری برون شهری ،مانند درون شهری محدودیت ها خاصی در قسمت حجم بار های قابل حمل دارند.

باربری درون شهری

در باربری درون شهری خدمات اسباب کشی منزل به منزل و حمل کالاهای جزئی و کلی اداره ها و سازمان ها و فروشگاه ها با بسته بندی های حرفه ای به مشتریان ارائه می دهند. تیم کارگران ماهر و با اخلاق ما نهایت تلاش خود در جهت جلب رضایت شما عزیزان را خواهند داشت. ارائه خدمات حمل و نقل به تمامی نقاط تهران با استفاده از پرسنل مودب، صبور، مجرب و آموزش دیده، منظم و مرتب با بهره گیری از ناوگان مدرن و خودرو های کامیونت، مینی کامیون و وانت بار با توجه به نیاز مشتریان است که باربری شهری با خدماتی پویا و متنوع سعی در کاهش استرس و هزینه های اسباب کشی شما را دارد.

مطالعه کنید
بسته بندی مبلمان در اسباب کشی

باربری شهرستان

باربری شهرستان به نوع های مختلفی صورت می گیرد، برای حمل و نقل ببرون شهری از جمله ماشین آلات نیسان کامیونت ها یا خاورهای رو باز یا کامیونت های رو بسته مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی برای مشتریان حمل بار بین شهری از یه شهر به شهر دیگر نگرانی و استرس بیشتری دارد. علاوه بر این مورد گرانی ورود به شهر جدید، به موقع رسیدن و به سلامت رسیدن بار در حمل بار بین شهر ی وجود دارد.

نکات باربری شهرستان

  • بسته بندی و کارتن کردن وسایل به گونه ای محکم و غیر قابل نفوذ باشد .
  • استفاده از رانندگان زبده و راه بلد و مسلط به مسیر ها جهت حمل بار شهرستان می باشد.
  • استفاده از کارگران ماهر برای چیدن بار در ماشین حمل بار بخصوص برای مسافت های که طولانی است.
  • استفاده از ماشین های مخصوص با امکانات و تجهیزات کامل می باشد.

تفاوت باربری درون شهری با باربری شهرستان

  1. در باربری شهرستان باید بسته بندی حرفه ای تر نسبت به باربری درون شهری صورت گیرد. به دلیل اینکه وسایل زمان بیشتری در ماشین حمل بار قرار دارند و هم اینکه ماشین های حمل بار در جاده های پر پیچ و خم در تردد هستند.
  2. زمان باربری درون شهری در روز انجام می شود که تمایل بیشتر مشتریان در طی یکم روز اسباب کشی به اتمام برسد. اما در باربری شهرستان خدمات شبانه روزی ارائه می گردد. در باربری برون شهری زمان اهمیت مهمی دارد با در نظر گرفتن اینکه ترافیک کمتری باشد تا هزینه های اسباب کشی کاهش پیدا کند.
  3. باید به چیدمان وسایل در ماشین حمل بار توجه ویژه ای داشت به دلیل اینکه وسایل مدت زمان بیشتری در ماشین قرار دارند. لذا چیدمان به صورت کامل و اصولی انجام شود تا جای نگرانی وجود نداشت باشد.
مطالعه کنید
نکات ضروری قبل از اسباب کشی

چناچه قصد جابه جایی و نقل مکان به هرجای از کشور عزیزمان ایران را دراید با همکاران و مشاوران اتوبار پیروزی در ارتباط باشید تا اسباب کشی خاطره انگیز و ایمن را برایتان رقم بزنیم.