چک لیست اسباب کشی
ضروری ترین کار تهیه چک لیست اسباب کشی می باشد.
شهریور 6, 1400
تکنیک های چیدمان منزل جدید
شهریور 6, 1400
نمایش همه

چه زمانی برای اسباب کشی مناسب است؟

جابه جایی از یک محل به محل دیگری همیشه پر از استرس و دردسر برای افراد می باشد. بهتر است که قبل از هر اقدامی برنامه ریزی دقیقی داشته باشید و طبق آن پیش بروید تا دچار سردرگمی نشوید. انتخاب بهترین زمان اسباب کشی یکی از آیتم های اصلی در خصوص اسباب کشی آسان و بدون دردسر می باشد که باید به آن دقت شود. البته که زمان اسباب کشی به شرایطی مانند تاریخ قرارداد اجاره منزل یا شرکت، شرایط شغلی و یا زمان مدارس و سایر موارد بستگی دارد.

بهترین زمان اسباب کشی

بیشتر مردم فصل تابستان و یا اواخر بهار را برای اسباب کشی انتخاب می کنند. به این دلیل که شرایط جوی آب و هوایی مناسب و اینکه در این ایام ،روز طولانی تر است ساعات کاری بیشتری را در اختیار دارید. یکی از دلایل دیگر که مردم بیشتر فصل تابستان را برای جا به جایی انتخاب می کنند این است که مدارس در این ایام تعطیل می باشد و دردسر جابجایی مدارس را در آن روز ها ندارند و برای فرزندان هم جا به جایی در طول سال تحصیلی بسیار ناخوشایند می باشد.

بهترین زمان اسباب کشی در طول روز و ساعات اولیه روز می باشد و اگر از ساعات اولیه روز کار اسباب کشی را شروع کنید به این معنی است که از زمان بیشترین استفاده را کرده اید. از طرف دیگر در اوایل روز نیروی کاری باربری ها هم از انرژی بیشتری برای جابجایی و دقت فراوان برخوردار هستند. در ساعات اولیه روز حجم ترافیک در جاده ها کمتر می باشد و سریع تر به مقصد می رسید.

مطالعه کنید
چگونگی بستن کارتن ها اسباب کشی

بهترین زمان اسباب کشی

تعیین بهترین روز هفته برای اسباب کشی باز هم به شرایط شما بستگی دارد. اگر شغل شما به گونه ای است که فقط روزهای آخر هفته می توانید اسباب کشی کنید ، باید به ناچار این روز ها را انتخاب کنید تا خود شما هم در مراحل اسباب کشی شرکت داشته باشید. اگر می خواهید اسباب کشی خود را به روزهای تعطیل و آخر هفته واگذار کنید بهتر است چند روز قبل با باربری ها تماس بگیرید و از قبل آن روز را برای خود رزرو کنید.

ارسال بار به شهرستان

افرادی که برای حمل بار بین شهری اقدام می کنند اغلب تابستان را بهترین زمان اسباب کشی می دانند. چرا که در تابستان مدارس تعطیل می شود و خانواده ها بدون دغدغه مدارس بچه ها می توانند اسباب کشی کنند. در هر صورت زمان اسباب کشی اوضاع خانه به هم می ریزد. کمک گرفتن از اتوبار مطمعن بسیاری تاثیر دارد تا کارهای جا به جایی با سهولت و خیالی آسوده انجام گیرد.

بهترین زمان اسباب کشی

حمل بار در تهران

خدمات اسباب کشی و باربری خود را به ما بسپارید. باربری پیروزی خدمات خود را به صورت منطقه ای به ویژه باربری شرق تهران ارائه می دهد. با این روش بسیاری از هزینه های اضافی حذف شده و سرعت کار نیز بیشتر می شود. زمان اسباب کشی طبق درخواست مشتری و با هماهنگی قبلی انجام می شود اگر برای آخرهفته و یا روزهای تعطیل احتیاج به سرویس اسباب کشی دارید از قبل باید رزرو کنید چون این روزها شلوغ تر می باشد.

نکته آخر

بهترین زمان اسباب کشی از فصل و روز و ساعت همگی وابسته به شرایط زندگی افراد متغیر است. محدودیت های شغلی تحصیلی و موقعیت مکانی برخی موارد شما را برای انتخاب بهترین زمان اسباب کشی سردرگم و محدود به زمان خاصی می کند. توجه کنید اگر ضرورت برای زمان اسباب کشی ندارید فصول و زمانی از سال که به نسبت برای اسباب کشی خلوت تر است را انتخاب نمایید.

مطالعه کنید
طریقه بسته بندی ظروف شکستنی در اسباب کشی