باربری اتوبار
تفاوت باربری و اتوبار در چیست؟
تیر 14, 1399
قیمت باربری
قیمت باربری
تیر 14, 1399
نمایش همه

کارگر باربری

کارگر باربری

کارگر باربری یا کارگر اسباب کشی ، قبل از اقدام به باربری باید مهارت های لازم در این زمینه را کسب نماید. صرف اینکه یک فرد بدنی نیرومند و قوای جسمی بالایی دارد کافی نیست! در این حرفه ، جابه جایی هریک از لوازم منزل نیازمند روش هایی است که باید به کارگران آموزش داده می شود.

بارها دیده اید که یک کارگر حمل بار ، به آسانی آب خوردن سنگین ترین لوازم منزل همچون یخچال ، لباسشویی و … را بلند کرده ، بر دوش خود گذاشته و آن را از طبقات بالای ساختمان به درون ماشین باربری منتقل می نماید. به راستی که این کار شگفت زدگی و تحسین همگان را به همراه دارد. اکثر کارگران ظاهر عجیب و غریبی هم ندارند ، آن ها جسم خود را با کسب مهارت های لازم ، ورزیده کرده و روش های آسان تر شدن حمل وسایل به طرز صحیح را آموخته اند.

گذراندن دوره های موردنیاز توسط کارگر باربری

یک شرکت باربری معتبر به هنگام استخدام یک کارگر باربری تنها به این دلیل که او قادر است اجسام را با کمک قدرت بدنی خود بلند کرده و جابه جا نماید ، اکتفا نکرده و به ایشان کلیه کارهایی را که در یک اسباب کشی موردنیاز است ، آموزش می دهد. در ذیل به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم :

خدماتی که یک کارگر اسباب کشی ارائه می کند

بسته بندی چینی آلات ، ظروف شکستنی ، کریستال ، انواع قاب و آینه 

علاوه بر استفاده از ضربه گیر و کارتن های مستحکم و چند لایه ، جعبه بندی این وسایل حساس و ظریف ، نیازمند روش هایی است که کارگر باید با آن آشنایی کامل را داشته باشد. دقت در حین جابه جایی در عین داشتن سرعت حمل بار ، نیز از عواملی است که جعبه های ظروف شکستنی بدون آسیب منتقل شوند. موقع جایگذاری در درون ماشین حمل ، از گذاشتن جعبه های سنگین تر بر روی این کارتن ها باید کاملا خودداری گردد.

بسته بندی لوازم کوچک و لوکس دکوری 

از مهم ترین مسائلی که به هنگام اثاث کشی باید رعایت گردد ، حفاظت از وسایل دکوری خانم ها می باشد. حساسیت بالای خانم ها روی این لوازم موجب شده تا کارگر حتما نحوه بسته بندی این نوع اشیا را آموزش ببیند. بعد از بسته بندی ، حمل آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. چیدمان کارتن های این لوازم در ماشین حمل ، به گونه ای که هیچگونه خطری از جانب سایر اثاثیه آن ها را تهدید نکند نیز از جمله کارهایی است که کارگر باربری باید به دقت آن را انجام دهد.

مطالعه کنید
باربری کن

حمل وسایل سنگین

کارگر حمل بار ، باید قبل از خروج ، درب یخچال ساید را باز نماید ، لوله های لباسشویی و ماشین ظرفشویی را جدا کرده و نحوه صحیح بلند کردن این لوازم برقی سنگین را بداند. گاو صندوق ، پیانو و … نیز از جمله وسایلی است که حمل آن نیازمند دانشی خاص است. چیدمان این وسایل در داخل ماشین هم باید به نحوی باشد که وسایل بلند قد در گوشه ها یا انتهای ماشین حمل قرار گیرند.

حمل سرویس چوبی و مبلمان 

بوفه ، مبلمان ، کاناپه و سرویس اتاق خواب از جمله لوازم سنگینی هستند که جابه جایی آن ها از راه پله های باریک ، بدقلقی زیادی دارد. زخمی شدن و رنگ پریدگی مبلمان و سرویس چوبی از جمله خساراتی است که در اثر حمل غیر حرفه ای کارگر ایجاد می شود.  تجربه و کسب مهارت لازم می تواند از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرده و این اجسام را به سلامت به مقصد برساند.

از ابتدا تا انتهای مراحل حمل بار

مادامی که کارگران تجربه کافی داشته باشند می دانند که اول باید از وسایل سنگین شروع کرده و در نهایت به سراغ اسباب سبک تر بروند ،ذ به این ترتیب فضای کمتری در داخل کامیون حمل اثاث به هدر می رود. چیدمان اصولی سبب می شود تا نیاز نباشد که چندین مرتبه ماشین حمل بار ، مسیر رفت و برگشت را طی نماید. ممانعت از انجام این کار ، در هزینه نهایی باربری تاثیر زیادی داشته و اسباب کشی با سرعت بالاتری انجام می پذیرد.

مطالعه کنید
اتوبار و باربری شهرک محلاتی

سرعت در بسته بندی اثاثیه

یکی از مهم ترین مسائلی که موجب می شود خانواده ها بسته بندی وسایل خود را به شرکت باربری اتوبار بسپارند ، کمبود وقت ایشان است. زندگی شهری و دغدغه های آن باعث شده تا افراد خانواده برای اسباب کشی زمان زیادی نداشته باشند. بنابراین سرعت عمل در بسته بندی اثاثیه منزل از سوی کارگر بسیار حائز اهمیت است. یک کارگر باربری باتجربه و کارآزموده ، در کمترین زمان ممکن لوازم منزل شما را بسته بندی می نماید.

جهیزیه عروس و مراقبت از آن

حمل جهیزیه عروس یا لوازم و اشیای گران قیمت نیازمند توجه بیشتری از سوی شما به هنگام انتخاب یک شرکت باربری می باشد. کارگران ماهر می توانند بدون هیچگونه صدمه رساندن به کالای شما آن را جابه جا نمایند. در صورتی که بخواهید در خانه جدید به منظور باز کردن جعبه ها و چیدمان وسایل از کارگر کمک بگیرید ، بهتر است که کارگر باربری ماهری را برگزینید تا طبق میل و نظر شما به فرامین تان گوش سپرده و اثاثیه را در جای مدنظر شما قرار دهد.

استخدام کارگران زبده در اتوبار پیروزی

باربری پیروزی هرگز از نیروهای غیر متخصص و ناشی استفاده نمی کند ، زیرا نمی خواهد که اعتبار خود را زیر سوال ببرد و متحمل ضرر و زیان و پرداخت آن به مشتری شود. در صورتی که در حمل وسایل ایرادی بوجود بیاید ، قطعا نارضایتی مشتری را نیز به همراه خواهد داشت. هستند شرکت های باربری نامعتبری که از کارگران روزمزد استفاده کرده و نابلد بودن افراد در زمینه حمل اثاثیه منزل می تواند مشکلات زیادی را برای مشتری و کارگذار ایجاد کند.

تجربه کارگر باربری از دیگر فاکتورهایی است که می تواند یک اسباب کشی آسان را به ارمغان آورد. کارگران اتوبار پیروزی دارای سابقه کاری چندین ساله در امر اسباب کشی منزل می باشند.

خوش خلقی ، صبر و حوصله زیاد کارگران این مجموعه زبانزد مشتریانی است که اتوبار پیروزی را برای حمل اثاثیه خود انتخاب نموده اند.