باربری عباس آباد
اتوبار هروی
مهر 12, 1399
باربری عباس آباد
اتوبار پاسداران
مهر 12, 1399
نمایش همه

اتوبار نبرد

باربری عباس آباد

اتوبار نبرد با گردآوری بهترین پرسنل و کارگران کارآزموده و ماهر با هدف رضایت مندی شما مشتریان گرامی و محترم ساکن خیابان نبرد تهران ، بهترین خدمات را در زمینه اسباب کشی منزل و ارسال بار به شهرستان ارائه می دهد.
اسباب کشی آسان موجب می شود تا شما همواره از این کار پُرزحمت و با دردسر ، خاطره ای خوش را به یاد آورید.

خدمات رسانی اتوبار نبرد چگونه است؟

ارسال کارگران زبده اتوبار نبرد به محل سکونت شما برای حمل و جابه جایی کلیه اثاثیه منزل اعم از وسایل برقی سنگین مانند لباسشویی ، ماشین ظرفشویی و یا وسایل چوبی همچون سرویس خواب ، بوفه و مبلمان و یا لوازم خاص همچون ساید ، گاوصندوق ، پیانو و … بدون هیچگونه صدمه ای با عبور از راه پله ها بدون زخمی کردن آن و از هر طبقه ای که ساکن آن باشید.

کارگران این واحد باربری کلیه آموزش ای لازم را دیده و دوره های مربوط به حمل انواع اثاثیه را گذرانده اند. آن ها به سهولت بار شما را در کوتاه ترین زمان جابه جا می نمایند.

ماشین هایی مجهز و به دو شکل مسقف و روباز برای هر نوع شرایط آب و هوایی و به دلخواه شما انتخاب می گردد. با توجه به حجم اثاثیه خود می توانید ماشین ها را با حجم های مختلف برگزینید.

در صورت نیاز می توانید بسته بندی اثاثیه منزل خود را به باربری پیروزی بسپارید. این کار توسط کارگران حرفه ای و متخصص در این امر و با تجهیزات کافی همچون بابل رپ ، نایلون های ضخیم ، ضربه گیرهای محکم ، فوم و کارتن های قطور چند لایه صورت می پذیرد.

مطالعه کنید
باربری آریاشهر

بیشتر بخوانید : بهترین راه برای بسته بندی لوازم منزل چیست؟

خدمات اتوبار نبرد | اتوبار پیروزی به صورت شبانه روزی و در زمان تعیین شده از سوی شما صورت می پذیرد. هر زمان که به کارگر باربری نیاز داشته باشید ، پرسنل این باربری پاسخگوی شما در هر ساعتی می باشند.

بیشتر بخوانید : مراحل اثاث کشی

قیمت های مناسب باربری

اتوبار پیروزی | اتوبار نبرد با تعرفه های مناسب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.
قیمت های حمل بار به شهرهای مختلف کشور براساس نرخ مصوب است و بار شما بدون هیچگونه آسیبی به مقصد خواهد رسید.

در صورت علاقمندی به نحوه محاسبه هزینه های باربری و عوامل موثر بر هزینه باربری کافی است بر روی لینک آن کلیک نمایید.

بیمه نامه باربری چیست؟

برای آسودگی خیال شما عزیزان ، قبل از اقدام به باربری بیمه نامه صادر شده تا اگر رخداد غیرمنتظره ای در حین حمل و جابه جایی اثاثیه پیش آمد ، شما متضرر هیچگونه ضرر و زیانی نشوید و شرکت باربری هزینه خسارت را به طور کامل پرداخت نماید.
رانندگان با تجربه در حمل بار برون شهری با رعایت کلیه قوانین و ضوابط جاده ای ، سفری ایمن را برای وسایل و اثاثیه شما به ارمغان می آورند.

اتوبار نبرد

مشاوره رایگان و ارائه راه کاری مناسب برای داشتن حمل و نقلی بدون دردسر و در زمان مناسب بدون ایجاد هیچگونه خسارتی در اسباب شما را به کارشناسان اتوبار نبرد محول کنید.

شماره های تماس :

021-33100434

021-33100261