کارگر باربری
کارگر باربری
تیر 22, 1399
اسباب کشی منزل
مشکلات رایج به هنگام اسباب کشی منزل
تیر 22, 1399
نمایش همه

قیمت باربری

قیمت باربری

اتوبار پیروزی با سالیان طولانی فعالیت در عرصه حمل و نقل ، بهترین قیمت باربری و خدمات اسباب کشی را به شما عرضه خواهد کرد تا دیگر دغدغه ای برای جا به جایی های خود نداشته باشید و صفر تا صد اسباب کشی خود را به پرسنل مجموعه ما بسپارید تا در کمال آرامش و سلامت حمل و نقل شما را انجام دهند.

قیمت باربری به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت باربری (نرخ حمل بار) برای هر اثاث کشی متغیر است و بستگی به شرایط زیر دارد:

مسافت

مسافت یکی از المان های تاثیر گذار در هزینه می باشد. نرخ باربری برای حمل اثاثیه از یک شهر به شهر دیگر براساس میزان فاصله آن دو شهر محاسبه می گردد. طبیعتا هرچه دو شهر از هم دورتر باشند ، قیمت باربری نیز بالاتر می رود.

در حمل بار درون شهری ، نیز این مطلب صادق است. اگر از شرق شهر به غرب یا جنوب به شمال اسباب کشی نمایید ، هزینه بیشتری را نسبت به زمانی که فقط می خواهید به چند خیابان آن طرف تر نقل مکان کنید ، باید بپردازید.

پس می توان نتیجه گرفت : این که از مبداء تا مقصد ، چقدر فاصله وجود دارد یا حمل اثاثیه درون شهری می باشد یا برون شهری از عوامل موثر در قیمت باربری شما می باشند.

میزان بار در ارسال به شهرستان

انتخاب باربری مناسب می تواند تضمین کننده سالم رسیدن بار شما به مقصد موردنظر باشد. به هنگام انتخاب اتوبار ، حتما دقت های لازم را به عمل بیاورید.

قیمت باربری در ارسال بار به شهرستان ، به سه پارامتر حجم بار ، میزان مسافت و نوع ماشین بستگی دارد. هرچه حجم وسایل شما بیشتر باشد ، نیاز به ماشین بزرگتری وجود دارد ، در نتیجه به هزینه ها افزوده خواهد شد.

طبقه منزل مسکونی

طبقه ای که در آن سکونت دارید و طبقه ای که قرار است اثاثیه خود را به آن حمل کنید ، می تواند قیمت باربری را برای تغییر دهد.
این که جابه جایی از طبقه اول در ساختمان مبدا به طبقه اول ساختمان مقصد باشد یا طبقه سوم به طبقه پنجم متفاوت است ، که البته داشتن آسانسور و یا نداشتن آن هم بی تاثیر نمی باشد.

مطالعه کنید
عوامل موثر بر هزینه باربری

اگر بخواهید که از آسانسور برای حمل لوازم استفاده شود، قیمت باربری پایین تر و هزینه بر اساس یک ساختمان یک طبقه حساب می شود. اما در صورت عدم استفاده از آسانسور و حمل اثاثیه به طبقات بالاتر ، مسلما هزینه باربری هم افزایش می یابد.

ماشین ارسالی

حجم اثاثیه شما نوع ماشین را تعیین می کند. اگر حجم لوازم منزل شما زیاد باشد به نسبت آن ماشین بزرگتر نیز نیاز است که بتواند این حجم را جا به جا کند.
ماشین های اتوبار از قبیل کامیون ، خاور ، نیسان و … که هر کدام به نسبت خود قیمت باربری را تغییر می دهند. مشقف یا روباز بودن ، کف پوش داشتن یا نداشتن نیز از سایر عوامل افزایش یا کاهش نرخ باربری می باشد.

نیسان و وانت از ارزان قیمت ترین ماشین های هر اتوبار می باشند. هرچند که انتخاب این ماشین ها برای اثاثیه بسیار کم مناسب است اما در صورتی که بخواهید اسباب بیشتری را منتقل نمایید ، نباید از این وسایل نقلیه استفاده کنید. زیرا رفت و برگشت های متوالی موجب افزایش هزینه شده تا جایی که در آخر خواهید دید که هزینه باربری شما برابر با زمانی است که اگر از کامیون استفاده می کرده اید.

تعداد کارگر

تعداد کارگران بسته به نیاز مشتری و حجم بار ارسالی ، متغیر است. در صورتی که بخواهید اسباب کشی آسان تر و سریع تر انجام شود. باید تعداد کارگران بیشتری رابه خدمت بگیرید. اما دقت کنید که اگر بیشتر از میزان حجم اثاثیه خود نیز درخواست کارگر نمایید بر هزینه باربری خود افزوده اید. قبل از اقدام به اسباب کشی ، از راهنمایی مشاورین اتوبار پیروزی بهره مند شوید.

مطالعه کنید
جلوگیری از کمر درد در هنگام اسباب کشی

زمان بندی جابه جایی

طبق قوانین مصوب در صنف اتوبار ، یک بازه زمانی مشخص را برای اسباب کشی استاندارد در نظر گرفته اند. بعد از طی شدن این بازه زمانی ، هرچه بر ساعت اثاث کشی افزوده شود ، به هزینه باربری نیز اضافه خواهد شد. سه الی چهار ساعت برای یک اسباب کشی استاندارد تعیین شده است و هرچه بر این ساعات افزوده شود ، قیمت باربری نیز بالاتر می رود.

بسته بندی و چیدمان اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل از جمله خدماتی است که احتیاج به به کارگران متخصص ، ماهر و دوره دیده در امر بسته بندی و جعبه بندی وسایل دارد. اثاثیه منزل شما در نهایت سرعت و دقت بسته بندی خواهند شد. هزینه نیز براساس نرخ مصوب اتحادیه باربران تهران می باشد. هم چنین بازکردن جعبه ها و چیدمان وسایل و اثاثیه پس از اسباب کشی در منزل جدید نیز یک نوع خدمات اضافی به شمار می آید که بنا به درخواست مشتری انجام می پذیرد. .

قیمت باربری

تماس با ما

اتوبار پیروزی ارائه دهنده کلیه خدمات باربری از جمله ارسال بار به شهرستان ، باربری درون شهری ، بسته بندی تخصصی اثاثیه و انجام اسباب کشی منزل ، در کوتاه ترین زمان با قیمت باربری ایده آل ، مناسب برای تمامی اقشار جامعه می باشد.

کافی است با پرسنل اتوبار ما تماس بگیرید. ایشان شما را در هرچه کمتر شدن هزینه های پرداختی ، راهنمایی کرده و براساس میزان مسافت و حجم اثاثیه تان ، مناسب ترین ماشین حمل بار و تعداد کافی کارگران را در اختیارتان خواهند گذاشت.

شماره های تماس :

021-33100434

021-33100261

بیشتر بخوانید : تفاوت باربری و اتوبار در چیست؟ ، کارگر باربری ، اتوبار ارزان